Misja Futbol
Youtube
Autor - 5 Lutego 2020

Świetne wiadomości z TVP. Znany dziennikarz przejdzie do stacji na Euro 2020

TVP wzmacnia się przed Euro 2020. Do Telewizji Polskiej dołączy znany dziennikarz, który ma pomóc stacji lepiej opakować mistrzostwa Europy. To może być prawdziwy hit.

TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 - tylko na tych kanałach telewizyjnych widzowie będą mogli oglądać Euro 2020. Transmisje ze wszystkich spotkań będą również na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. Telewizja Polska pragnie jak najlepiej przygotować się na zbliżające się mistrzostwa Europy, dzięki czemu możemy być pewni, że zobaczymy na tej stacji świetnych komentatorów oraz ekspertów.

Prestiżowa nagroda dla Anity Włodarczyk. Zapisała się w historii sportuPrestiżowa nagroda dla Anity Włodarczyk. Zapisała się w historii sportuCzytaj dalej

TVP poważnie przygotowuje się do Euro 2020

- Takiej ekipy dziennikarskiej, reporterskiej, komentatorskiej nie było jeszcze w historii naszej telewizji - twierdził niedawno Marek Szkolnikowski, szef TVP Sport. Telewizja Polska na czas Euro 2020 - a być może na dłużej - ma pozyskać nowych komentatorów i ekspertów. Spekuluje się, że jednym z nich może być Mateusz Borek, który jest bliski odejścia z Polsatu. W tej kwestii na razie nic nie zostało jeszcze potwierdzone.

Wiadomo jednak, że niemal na pewno do TVP na czas Euro 2020 dołączy Tomasz Smokowski, który już nie jest związany z Polsatem. Taką informację podał portal wirtualnemedia.pl, choć sam Szkolnikowski mówił, że widzi Smokowskiego w swojej stacji.

TVP zasili znany dziennikarz sportowy

- Tomek obecnie skupia się na swoim "Kanale Sportowym", natomiast nie wykluczam, że podczas Euro 2020 pojawi się gdzieś u nas w studiu. Jesteśmy otwarci na wszystkich dobrych ludzi na rynku, którzy znają się na piłce, reprezentują odpowiedni poziom kultury osobistej i wiedzy na temat sportu. Tomek Smokowski jest jedną z takich osób, na którą będziemy bliżej patrzeć - stwierdził wprost Szkolnikowski.

Polska na Euro 2020 zagra w grupie z Hiszpanią, Szwecją oraz zwycięzcą baraży, w których wystąpią Irlandia, Irlandia Północna, Bośnia i Hercegowina oraz Słowacja. Kadra Jerzego Brzęczka będzie miała trudne zadanie, jednak ma szansę awansować do 1/8 finału mistrzostw Europy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fantastyczne wyniki polskich lekkoatletów. Czołówka naszpikowana naszymi zawodnikami
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich powraca. Zobaczymy go już niebawem
  3. Polski skoczek wraca do kadry A. "Treningi przyniosły efekty"
  4. Krzysztof Piątek strzela po raz pierwszy w Niemczech. Zobacz trafienie Polaka (Wideo)
  5. Wielki sukces polskiej tenisistki. Awansowała do ścisłej czołówki
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News