TVP
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 18 Października 2020

Tragiczna wiadomość z TVP. Nie żyje wielki gwiazdor stacji, kochały go tysiące, wyjątkowo smutne wiadomości

TVP Sport przez wiele lat jest tworzone dzięki pracy czołowych polskich dziennikarzy, ekspertów i komentatorów sportowych. Niestety, jak podał Marek Szkolnikowski, dyrektor działu sportowego Telewizji Publicznej, dziś zmarł jeden z wieloletnich współpracowników stacji.

TVP będzie musiało sobie radzić bez jednego z czołowych dziennikarzy redakcji sportowej oraz współtwórcy TVP Sport. Smutną wiadomość o jego śmierci przekazał za pośrednictwem Twittera Marek Szkolnikowski.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Leo Messi jednak w Manchesterze City? Szejkowie mają plan, nie chcą czekać do końca kontrakt
  2. Idą zmiany w 500 plus. Rząd pod presją deficytu, brakuje 80 mld zł
  3. Mało kto zna prawdę o tajnej działalności Adama Małysza. Prawie nikt już nie pamięta
Zmysłowa Ewa Brodnicka rozgrzała nas do czerwoności. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Zmysłowa Ewa Brodnicka rozgrzała nas do czerwoności. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej

TVP żegna wieloletniego współpracownika

W niedzielę popołudniu dyrektor TVP Sport przekazał za pośrednictwem konta na Twitterze, że zmarł Ferdynand Sylwester Grzeszczak. Niegdyś zawodnik rugby, a później przez wiele lat dziennikarz i kierownik działu transmisji i jak napisał Marek Szkolnikowski, współtwórca TVP Sport.

- Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Zmarł Ferdynand Sylwester Grzeszczak, dziennikarz redakcji sportowych TVP, współtwórca TVP Sport, wielbiciel rugby, kierownik działu transmisji, a przede wszystkim człowiek honoru. Panie Ferdynandzie, dziękuję za szansę 12 lat temu... - napisał obecny dyrektor TVP Sport.

Na jaw wyszła prawda na temat religii Kamila Stocha. Nieprawdopodobne, mało który młody człowiek może tak o sobie mówićNa jaw wyszła prawda na temat religii Kamila Stocha. Nieprawdopodobne, mało który młody człowiek może tak o sobie mówićCzytaj dalej

Odszedł dziennikarz, ale również zasłużony rugbysta

Ferdynand Sylwester Grzeszczak w latach 1969-1974 i 1980-1981 występował w AZS AWF Warszawa, w barwach którego przez cztery lata z rzędu zdobywał medale mistrzostw Polski. W 1971 sięgnął wraz z drużyną po brąz, w 1972 i 1973 dwukrotnie po złoto, a w 1974 po srebrny medal MP. W ostatnim roku gry dla warszawskiego klubu wygrał z nim Puchar Polski.

Po zakończeniu kariery Grzeszczak próbował również swoich sił jako trener, pracował również w Polskim Związku Rugby, którego w latach 1991-1999 był prezesem. Później zajął się pracą w mediach. W 2017 roku Ferdynand Sylwester Grzeszczak został uhonorowany tytułem Husarz Rugby za swoje zasługi dla tego sportu. Zmarł 18 października 2020 roku w wieku 73 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. NASA ogłosiła coś niezwykłego. Już wkrótce na Księżycu "zamontują" internet, prawdziwy przełom
  3. Ewa Chodakowska zadziwiła tysiące Polaków. Wstawiła zdjęcie topless, fani nie mogli uwierzyć własnym oczom (FOTO)
  4. W końcu sukces Roberta Kubicy. Polak zaskoczył fanów na całym świecie, mamy podium
  5. Media: jutro ostatnia szansa, potem koniec. Kolejne ograniczenie w Polsce, niestety bardzo zła wiadomość dla turystów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News