TVP Dawid Kubacki
TVP
Autor Piotr Bernaciak - 19 Stycznia 2020

Mamy komentarz Dawida Kubackiego po niebywałym triumfie. "Niedociągnięcia widać. Cały czas się pojawiają"

TVP Sport przeprowadziło wywiad z Dawidem Kubackim, w trakcie którego Polak skomentował swój triumf w Titisee-Neustadt. Padły mocne słowa, których się nie spodziewaliśmy. Był on jednak zadowolony ze swojego występu.

TVP Sport przeprowadziło tradycyjny wywiad z Dawidem Kubackim tuż po zakończeniu zawodów Pucharu Świata w Titisee-Neustadt, które zaliczały się do całego konkursu Titisee-Neustadt Five. Wydawało się, że Polak osiągnie zwycięstwo w całych rozgrywkach, ale ostatecznie to Ryoyu Kobayashi zyskał nagrodę pieniężną za najlepsze wyniki punktowe.

Dawid Kubacki wypowiedział się w rozmowie z TVP Sport, używająć dość ostrych słów, by opisać swoją formę w dzisiejszym konkursie. Wydawałoby się, że możemy mieć jedynie powody do radości, jednak okazało się, że reprezentant Polski podchodzi dość krytycznie do rezultatu, który udało mu się osiągnąć, a także do stylu, w jakim wygrał dzisiejsze zawody.

Ile zarabia Dawid Kubacki? Ogromne pieniądze, stawki są wysokieIle zarabia Dawid Kubacki? Ogromne pieniądze, stawki są wysokieCzytaj dalej

TVP przeprowadziło rozmowę z Dawidem Kubackim

- Niedociągnięcia widać. Cały czas się pojawiają. Twierdzę, że zawody wygrywa ten, kto popełnia najmniej błędów w danym dniu. To nie znaczy, że nie popełnia żadnych. Zawsze jest nad czym pracować, co poprawiać - powiedział Dawid Kubacki w rozmowie z TVP, mówiąc wprost o błędach, które popełnił.

Polak nie twierdzi, że był bezbłędny. Jego podejście może cieszyć wielu kibiców, którzy twierdzą, że Kubacki nie chodzi z głową w chmurach i trzeźwo ocenia swoje występy w Pucharze Świata. Nie da się ukryć, że członek naszej reprezentacji zachowuje się jak pierwszy krytyk samego siebie, co może cieszyć.

TVP przekazało widzom słowa Kubackiego

- Na to się patrzy fajnie z perspektywy czasu. Teraz, idąc na zawody w głowie musi być to, co mamy do zrobienia. Bez tego nie moglibyśmy cieszyć się ze zwycięstw. Później bardzo przyjemnie uświadomić sobie, co się słyszało. Słyszałem, że sobotnia wygrana była tysięczną w Pucharze Świata. Też super - dodał Dawid Kubacki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dawid Kubacki osiągnął sukces, który nie śnił się Małyszowi ani Stochowi. Nieprawdopodobny występ
  2. Robert Lewandowski wrócił na boisko w wielkim stylu. Polak strzelił 31. gola, co za mecz
  3. Fatalna wiadomość dla Krzysztofa Piątka. Trener podjął bezwzględną decyzję, Polak ma kłopoty
  4. Kultowy klub może spaść z Ekstraklasy. Zbigniew Boniek jest bezwzględny, kibice zrozpaczeni
  5. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  6. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News