TVP
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Października 2020

TVP podaje pilne wiadomości w sprawie Pucharu Świata w Wiśle. Polscy kibice zmartwieni, zawody mogą być odwołane

TVP Sport podaje bardzo niepokojące wiadomości w związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami konkursami Pucharu Świata w Wiśle. Zawody, które mają zainaugurować rywalizację najlepszych skoczków globu w sezonie 2020/2021, właśnie stanęły pod wielkim znakiem zapytania. Organizatorzy mówią o odwołaniu długo wyczekiwanego przez kibiców wydarzenia.

TVP Sport zaniepokoiło kibiców skoków narciarskich. Na stronie internetowej stacji ukazał się wywiad z przewodniczącym komitetu organizacyjnego zawodów Pucharu Świata w Wiśle Andrzejem Wąsowiczem. Niestety nie ma on dobrych wiadomości dla fanów zimowej dyscypliny.

Tragedia z samego rana. Nie żyje mistrz świata, miał tylko 37 lat, zostawił żonę i dzieciTragedia z samego rana. Nie żyje mistrz świata, miał tylko 37 lat, zostawił żonę i dzieciCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne informacje obiegły media. Polski mistrz świata ma koronawirusa, wiadomości są dramatyczne
  2. Z ostatniej chwili: Minister zabrał głos ws. lockdownu. Polacy wstrzymali oddech
  3. Siostra Roberta Lewandowskiego przerwała milczenie. Nagle zabrała głos ws. wyroku TK, mocne stanowisko


TVP przekazała fatalne wieści dla kibiców skoków narciarskich

Kibice z niecierpliwością odliczają dni do startu kolejnego sezonu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Fani Kamila Stocha i spółki od wielu miesięcy nie mieli okazji oglądać swoich ulubieńców w rywalizacji na śniegu. Do konkursów na skoczni w Wiśle pozostało niewiele ponad dwadzieścia dni.

Im bliżej inauguracji Pucharu Świata, tym gorsze wiadomości pojawiają się dla spragnionych emocji na skoczni kibiców. TVP Sport przekazało informacje, które zaniepokoiły fanów zimowej dyscypliny. Konkursy w Wiśle mogą się nie odbyć.

Wszystko oczywiście z uwagi na pandemię koronawirusa. Rozprzestrzeniająca się wśród Polaków choroba nie ustępuje nawet mimo wprowadzonych przez rząd obostrzeń. W środę padł kolejny rekord zakażeń, ponad 18,5 tysiąca nowych przypadków zachorowań.

Zaniepokojenia w związku z sytuacją w Polsce nie kryje przewodniczący komitetu organizacyjnego zawodów Pucharu Świata w Wiśle Andrzej Wąsowicz. Działacz w rozmowie z TVP Sport przyznał, że zawody mogą ostatecznie się nie odbyć. To byłaby tragedia dla kibiców.

- Boję się, że w kraju zostanie ogłoszony całkowity lockdown. Wtedy ta impreza może nie dojść do skutku. Coraz bliżej takiego scenariusza. Mam poważne obawy. Przedtem nie miałem. Teraz są i to duże - powiedział Wąsowicz.

Adam Małysz zdecydował się przekazać Polakom wspaniałą nowinę. Zrobił coś niezwykłego, Adam Małysz zdecydował się przekazać Polakom wspaniałą nowinę. Zrobił coś niezwykłego, "kolejny sukces"Czytaj dalej


Zawody Pucharu Świata odwołane przez COVID-19?

Andrzej Wąsowicz przyznał, że sytuacja związana z pandemią to problem na skalę, z jaką jeszcze nigdy nie musieli się zmierzyć organizatorzy zawodów w Wiśle. Konkursy na skoczni imienia Adama Małysza stoją pod wielkim znakiem zapytania i być może konieczne będzie ich odwołanie.

Organizatorzy nie przerywają jednak pracy w razie, gdyby skoczkowie mogli jednak wystartować. Jak zdradził rozmówca TVP Sport, rozpoczęto m.in. naśnieżanie zeskoku. Wszystko wyjaśni się w ciągu najbliższych dni.

- Ciągle nie jesteśmy pewni czy zawody dojdą do skutku. Są kolejne rekordy zakażeń Covid-19. Nie mam pojęcia, jak to będzie za kilka dni. Mimo to zaczęliśmy produkcję sztucznej pokrywy śnieżnej. Nikt nam jednak nie zagwarantował czy coś z tego wyjdzie. - mówi Wąsowicz. Zawody zaplanowano na 21 i 22 listopada.

Źródło: TVP Sport

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tadeusz Rydzyk pociągnął prezydenta za język. Nie wyprze się swoich słów sprzed kilku lat
  2. Naukowcy nie mogą uwierzyć. Na księżycu Saturna jest "bardzo dziwna cząsteczka", wyjątkowe odkrycie
  3. Siostra Roberta Lewandowskiego przerwała milczenie. Nagle zabrała głos ws. wyroku TK, mocne stanowisko
  4. Nieprawdopodobna wiadomość od TVN. Robert Lewandowski został gwiazdą nowego serialu stacji
  5. Tragiczne informacje obiegły media. Polski mistrz świata ma koronawirusa, wiadomości są dramatyczne
  6. Podjedziesz pod dystrybutor i się porządnie zdziwisz. Wpływ pandemii jest jeszcze większy
  7. Będą przymusowe szczepienia, a ustawa została wprowadzona “po cichu”? Odpowiadamy

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News