Zoo Poznań
PxHere
Autor Piotr Bernaciak - 7 Listopada 2019

Tygrysy z poznańskiego zoo potrzebują natychmiastowej pomocy. Trwa zbiórka, każdy grosz się liczy

Tygrysy, które zostały uratowane przez Polaków, przebywają w zoo w Poznaniu. Zwierzęta potrzebują natychmiastowej pomocy. Ruszyła zbiórka, a pomóc może każdy. Liczy się każdy grosz.

Tygrysy zostały uratowane na granicy polsko-białoruskiej. Zwierzęta były przewożone w nieludzkich warunkach i nie było wiadomo, czy dotrą do celu żywe. Co więcej, wiele wskazywało na fakt, że wcale się tak nie stanie. W związku z tym zdecydowano się przejąć zwierzęta i zapewnić im dobre warunki do życia. Mimo tego wciąż potrzebna jest pomoc, która pozwoli na uratowanie tygrysów.

Zwierzęta wciąż są w bardzo złym stanie i nie można obecnie potwierdzić, że uda im się pokonać ich problemy. Ruszyła akcja, dzięki której każdy może pomóc przetrzymywanym w nieludzkich warunkach zwierzętom. Przekazujemy odnośnik do zbiórki, dzięki czemu każdy może zaangażować się w pomoc i zapewnić poznańskim tygrysom dojście do pełni sił.

UEFA pokazała piłkę na Euro 2020. Zobaczymy ją podczas meczów reprezentacji PolskiUEFA pokazała piłkę na Euro 2020. Zobaczymy ją podczas meczów reprezentacji PolskiCzytaj dalej

Zwierzęta spędziły wiele dni w ciasnych klatkach, bez dostępu do jedzenia i wody. Były one wycieńczone, gdy zostały odebrane przez polskich strażników. Obecnie przebywają w zoo w Poznaniu, jednak placówka nie może pozwolić sobie na to, by zapewnić im odpowiednie leki oraz wyżywienie na najbliższy czas. Z tego powodu ruszyła specjalna zbiórka, która może im pomóc.

Ruszyła specjalna zbiórka, dzięki której zwierzaki mogą zostać uratowane. Dołączamy się do akcji ratowania tygrysów z zoo w Poznaniu i podajemy dalej link do zbiórki, dzięki której każdy może pomóc zwierzętom. Liczy się każda złotówka!

Zbiórkę znaleźć można tutaj.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News