UEFA Liga Mistrzów Diego Maradona
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 25 Listopada 2020

Nagła decyzja UEFA po śmierci Diego Maradony. Dotyczy wszystkich dzisiejszych spotkań LM, miliony kibiców w żałobie

UEFA podjęła nagłą decyzję po śmierci Diego Maradony. Legendarny piłkarz odszedł dziś w swoim domu w wieku 60 lat, a bezpośrednią przyczyną jego śmierci był zawał serca. Za kilka godzin mają się rozpocząć mecze najważniejszych klubowych rozgrywek.

UEFA musiała zareagować w bardzo szybki sposób po śmierci Diego Maradony. Argentyński zawodnik uznawany za jednego z najlepszych na świecie zmarł dziś w wieku 60 lat. Fani spodziewali się reakcji europejskiej federacji.

Wszystko przez to, że znany zawodnik przez wiele lat występował w klubach zrzeszonych w UEFA, także w europejskich pucharach, dzięki czemu jego popularność rosła. Dziś nadeszły najgorsze informacje z Argentyny.

Diego Maradona zmarł w wieku 60 lat. UEFA na wieść o odejściu legendy całej dyscypliny podjęła pilną decyzję, która natychmiastowo wchodzi w życie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  2. Ministerstwo Edukacji wprowadza zmiany, część uczniów wróci do szkół w najbliższy poniedziałek. Nagła wiadomość dla rodziców
  3. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli
Adam Małysz mieszka w prawdziwym pałacu. Dom za miliony złotych, pławi się w luksusachAdam Małysz mieszka w prawdziwym pałacu. Dom za miliony złotych, pławi się w luksusachCzytaj dalej

UEFA podjęła decyzję po śmierci Diego Maradony

Dziś odbyć mają się mecze Ligi Mistrzów. Czwarta kolejka europejskich zmagań z pewnością cieszyć się będzie sporym zainteresowaniem, ale nie będzie głównym wydarzeniem dzisiejszego dnia. Wszystko przez śmierć Diego Maradony.

Argentyńczyk uchodzi za jednego z najlepszych sportowców w historii, dlatego UEFA również zdecydowała się w pewien sposób uhonorować jego pamięć. Podjęto ważną decyzję, która wchodzi w życie natychmiast.

Zadecydowano, że każde z dzisiejszych spotkań Ligi Mistrzów zostanie poprzedzone minutą ciszy. Co ważne, FC Barcelona, czyli były klub Diego Armando Maradony, rozegrała już swój mecz wczoraj. Napoli zacznie mecz dopiero w czwartek w meczu Ligi Europy.

Cały świat składa kondolencje rodzinie zmarłego, a w Argentynie podjęto decyzję o ogłoszeniu żałoby narodowej, która potrwa aż trzy dni. Wszystko ma związek z odejściem człowieka, który dla milionów rodaków był prawdziwą ikoną.

Z ostatniej chwili. Pilna decyzja FIFA o nagrodzie dla piłkarza roku dla Roberta Lewandowskiego, został nominowanyZ ostatniej chwili. Pilna decyzja FIFA o nagrodzie dla piłkarza roku dla Roberta Lewandowskiego, został nominowanyCzytaj dalej

UEFA podjęła decyzję na temat meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Niektórzy domagali się odwołania spotkań rozgrywanych dzisiejszego dnia, jednak większość jest zdania, że lepszym upamiętnieniem legendarnego piłkarza będzie organizacja spotkań i stworzenie świetnego widowiska.

Mecze Ligi Mistrzów UEFA odbędą się już dziś o 18.55 i 21.00. Z pewnością najciekawiej zapowiadającym się starciem jest mecz Interu Mediolan z Realem Madryt, polscy fani będą również śledzić występy Roberta Lewandowskiego.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Innowacyjny smartfon od Oppo zachwyca zwijanym ekranem. Niestety, są też złe wieści
  2. 5-letnia Łucja została bohaterką. Szła polną drogą, gdy nagle jej uwagę przykuło coś zupełnie niespotykanego
  3. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  4. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli
  5. Właśnie podano tragiczne wiadomości. Nie żyje polski uczestnik mistrzostw świata, był legendą sportu
  6. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo
  7. Dokładnie 7 dni na złożenie wniosku o dopłatę. Tysiące osób mogą otrzymać pomoc

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News