Ukraina koronawirus
Zestadionu.pl
Autor Łukasz Kowalski - 13 Listopada 2020

Piłkarze i menadżer z reprezentacji Ukrainy zarażeni. Dopiero co zagrali z Polską, zatrważające doniesienia

Ukraina ma wielkie problemy przed meczem Ligi Narodów z Niemcami. Przed spotkaniem w Lipsku u czterech zawodników i menadżera drużyny wykryto zakażenie koronawirusem. Z tego powodu najbliższe spotkania Ukraińców mogą zostać odwołane. Problemy może mieć także reprezentacja Polski, z którą podopieczni Andrija Szewczenki rozegrali w środę spotkanie towarzyskie.

Ukraina w najbliższych dniach będzie miała poważne problemy. W reprezentacji naszych wschodnich sąsiadów wykryto zakażenie koronawirusem. Chory jest także menadżer drużyny.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polscy skoczkowie usłyszeli wspaniałą wiadomość. Najnowsza informacja ucieszy wszystkich, chodzi o najbliższy konkurs
  2. Nagle wprowadzono obowiązkowe testy na koronawirusa dla Polaków. Smutne informacje
  3. Właśnie podano tragiczną wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, wielu Polaków w żałobie
Właśnie podano tragiczną wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, wielu Polaków w żałobieWłaśnie podano tragiczną wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, wielu Polaków w żałobieCzytaj dalej

Ukraina ma problem przed meczami Ligi Narodów

Już w sobotę Ukraina miała rozegrać spotkanie Ligi Narodów z Niemcami. Zakażenie koronawirusem może storpedować plany obu reprezentacji. Przez przypadki zakażenia spotkania spotkanie Ukrainy z Niemcami może zostać odwołane.

- Niestety, testy PCR wykonane 13 listopada rano przez piłkarzy w Steigenberger Grand Hotel dały pozytywne wyniki - poinformowało na swojej stronie internetowej Ukraińskie Stowarzyszenie Piłki Nożnej.

Jak napisano w oświadczeniu, wirusa wykryto u: Andrija Jarmolenki, Wiktora Cyhankow, Wiktora Kowalenki, Sergija Sydorczuka i menadżera reprezentacji Wadyma Komardina. Teraz wszyscy pozostaną w izolacji. - Osoby, u których zdiagnozowano koronawirusa pozostają w izolacji w swoich pokojach hotelowych - napisano w komunikacie UAF.

Decyzję czy dojdzie do sobotniego spotkania z Niemcami w Lipsku, zostanie podjęta dopiero na kilkanaście godzin przed meczem. Ostateczne słowo będzie należało do UEFA i miejscowych władz w Lipsku.

- Po pięciu pozytywnych wynikach na koronawirusa w reprezentacji Ukrainy jutrzejszy mecz Ligi Narodów z Niemcami może nie zostać rozegrany. Ostateczna decyzja zostanie podjęta jutro przez Departament Zdrowia miasta Lipsk i UEFA - przekazała agencja prasowa SID.

Polscy skoczkowie usłyszeli wspaniałą wiadomość. Najnowsza informacja ucieszy wszystkich, chodzi o najbliższy konkursPolscy skoczkowie usłyszeli wspaniałą wiadomość. Najnowsza informacja ucieszy wszystkich, chodzi o najbliższy konkursCzytaj dalej

Polacy mogą mieć problemy przez zakażenia w kadrze Ukrainy

Pozytywne zakażenia wśród reprezentantów Ukrainy mogą oznaczać także problemy dla reprezentacji Polski. W minioną środę Biało-Czerwoni na Stadionie Śląskim w Chorzowie pokonali podopiecznych trenera Szewczenki 2:0.

W kadrze naszych wschodnich sąsiadów wystąpili wszyscy zawodnicy, u których wykryto zakażenie koronawirusem. Jarmolenko zagrał całą pierwszą połowę, Kowalenko grał przez 76 minut, Cyhankow przybywał na boisku całą drugą połowę, a Sydorczuk wszedł na ostatnie 14 minut po tym, jak wszedł za Kowalenkę.

Ukraina zajmuje 3. miejsce w grupie 4. dywizji A. Prowadzą Hiszpanie, które mają na koncie 7 punktów i wyprzedzają o jeden punkt Niemcy i właśnie podopiecznych trenera Szewczenki. Ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem dwóch "oczek" zajmują Szwajcarzy, z którymi Ukraina ma zmierzyć się we wtorek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna inwestycja PKN Orlen na Bałtyku. Milowy krok do transformacji energetycznej
  2. Oddała dziecko do adopcji. 45 lat później jeden telefon sprawił, że nie potrafiła myśleć już o niczym innym
  3. Gwiazda świata sportu pilnie przetransportowana do szpitala. Fani zamarli, potrzebował natychmiastowej pomocy
  4. Polscy skoczkowie usłyszeli wspaniałą wiadomość. Najnowsza informacja ucieszy wszystkich, chodzi o najbliższy konkurs
  5. Właśnie podano tragiczną wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, wielu Polaków w żałobie
  6. Bliskie spotkanie z jeleniem. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcje - Wideo
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News