Union Berlin - Schalke Gelsenkirchen
instagram.com/rafalgikiewicz
Autor Mateusz Wysokiński - 7 Czerwca 2020

Union Berlin - Schalke Gelsenkirchen. Polak bohaterem Berlina, niezwykłe parady, pękamy z dumy

Union Berlin - Schalke Gelsenkirchen. Każdy kibic w Polsce miał dzisiaj powody, aby włączyć mecz 30 kolejki Bundesligi, w którym wystąpił Rafał Gikiewicz. Polski bramkarz spisywał się dzisiaj w bramce berlińczyków wybitnie i tylko dzięki jego postawie mniej słynna drużyna ze stolicy Niemiec ma jeszcze szansę na utrzymanie.

Union Berlin - Schalke Gelsenkirchen. Klub byłego bramkarza Śląska Wrocław - Rafała Gikiewicza wchodzi w ostateczną fazę rozgrywek, w której waży się przyszłość klubu w Bundeslidze. Ekipa ze stolicy Niemiec miała ostatnimi czasy dużego pecha i mimo że na jesieni była rewelacją ligi, to przez zawieszenie rozgrywek straciła impet. Na całe szczęście, ekipa Rafała Gikiewicza pokazała się dzisiaj z bardzo dobrej strony, a sam Polak został bohaterem ekipy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Fatalne wieści dla Krzysztofa Piątka. Polak znowu zostanie na lodzie
  2. Stało się, żywioł uderzył bez litości. Straty mogą być ogromne, porażające wiadomości obiegły światowe media
W Polsce powstanie skocznia imienia Kamila Stocha? Sportowiec postawił jeden, ważny warunekW Polsce powstanie skocznia imienia Kamila Stocha? Sportowiec postawił jeden, ważny warunekCzytaj dalej

Union Berlin - Schalke Gelsenkirchen. Gikiewicz bohaterem Berlina

Komentatorzy i eksperci, wspierani przez bukmaherów nie mieli wątpliwości, że mecz z Schalke będzie dla Unionu wyjątkowo ciężką przeprawą. Ostatnie mecze berlińczyków i ogłoszenie pożegnania z Rafałem Gikiewiczem nie wpłynęły dobrze na morale drużyny, która mierzyła się z o wiele bardziej znanym i cenionym przeciwnikiem.

Niespodziewanie jednak, pierwszą bramkę strzelili berlińczycy i zdominowali oni mecz szukając okazji strzeleckich. Już w 11. minucie meczu na listę strzelców wpisał się Andrich, który wykorzystał świetne podanie Ujaha. Niestety, radość klubu zepsuł Kenny, który już 17 minut później znalazł sposób na pokonanie Gikiewicza, który do tej pory wybitnie radził sobie z atakami Schalke. Ostatecznie, mecz zakończył się 1:1, a Polak został wybrany jednym z najlepszych graczy na boisku.

Polski piłkarz huknął jak z armaty . Nawet nie gra w Ekstraklasie, a strzela jak Cristiano Ronaldo (WIDEO)Polski piłkarz huknął jak z armaty . Nawet nie gra w Ekstraklasie, a strzela jak Cristiano Ronaldo (WIDEO)Czytaj dalej

Union żegna się z Gikiewiczem. Gdzie zagra Polak?

Mimo że Gikiewicz to jedna z najważniejszych postaci Unionu Berlin i autor awansu berlińczyków do Bundesligi, to już teraz wiadomo, że Polak tuż przed Euro 2020 zmieni pracodawcę. Na usługi Polaka polują dwa, niemieckie kluby.

Mówi się o tym, że Gikiewicz jest najbliżej podpisania kontraktu z HSV. Wszystko wskazuje bowiem na to, że wielokrotni mistrzowie Niemiec wrócą do elity po dwuletniej nieobecności. Innym klubem zainteresowanym pozyskaniem Polaka jest Augsburg, jednak wiadomym jest, że to HSV może złożyć korzystniejszą finansowo ofertę dla gracza z Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Masz telewizor lub radio? Niespodziewane polecenie Sasina w związku z opłatami
  2. IMGW wydało żółte alerty dla 7 województw. Nadciągają burze z gradem
  3. Nie żyje słynny mistrz olimpijski. Był absolutnym rekordzistą, kibice go kochali
  4. Niepokojące wyznanie Anny Lewandowskiej. Skarży się na swój stan zdrowia
  5. Kamil Stoch pokazał, jakimi ciężarami ćwiczy. W życiu nie pomyślelibyście jakim jest siłaczem (FOTO)
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News