Stadion Ludogorets
facebook.com/pfcludogorets1945
Autor Aleksy Kiełbasa - 28 Maja 2020

Węgrzy szybciej otworzą stadiony niż Polacy

W Polsce na razie będziemy grali przy pustych trybunach. Węgrzy jednak zdecydowali się na szybsze udostępnienie miejsc na stadionach kibicom. Decyzja dotyczy wszystkich obiektów sportowych, których rywalizacja rozgrywana jest na świeżym powietrzu. Oczywiście tamtejszych fanów, będą obowiązywały pewne restrykcje.

W naszym kraju na razie musimy cieszyć się z powrotu do gry. We wtorek wróciły zmagania w Pucharze Polski, a już jutro zostaną rozegrane pierwsze po przerwie spotkania w Ekstraklasie. Niestety, w związku z pandemią trybuny będą zamknięte i na powrót na stadiony musimy jeszcze trochę poczekać.

Policjanci bestialsko zamordowali mężczyznę. Marcin Gortat domaga się sprawiedliwościPolicjanci bestialsko zamordowali mężczyznę. Marcin Gortat domaga się sprawiedliwościCzytaj dalej

Węgrzy otwierają trybuny

Sytuacja na Węgrzech ma się na tyle dobrze, że tamtejsze władze postanowiły otworzyć stadiony. Rzecz jasna nie będą mogły one wypełnić się po brzegi. Jednak fakt, iż są oni pierwszym krajem, który udostępnia trybuny, po uprzednim ich zamknięciu ze wzgląd na pandemię, budzi podziw. Liga węgierska wznowiła już rozgrywki przed tygodniem, jednak pierwsza kolejka odbyła się bez udziału publiczności.

Polski gwiazdor roztrzaskał auto warte ponad milion złotych. Znamy szczegóły wypadkuPolski gwiazdor roztrzaskał auto warte ponad milion złotych. Znamy szczegóły wypadkuCzytaj dalej

Restrykcje na stadionach

Węgierscy kibice muszą się liczyć z tym, że nie będą mogli obserwować meczów, tak jak to było przed pandemią. Publiczność będzie mogła obserwować spotkania w okrojonej liczbie i musi zachowywać co najmniej 1,5-metrowe odstępy. To oznacza, że na stadionie może być zajęte co czwarte miejsce siedzące. Mimo wszystko jest to pewne światełko w tunelu, które daje nadzieję, że niedługo wszyscy będziemy mogli powrócić na stadiony i dopingować swoje ulubione drużyny. W naszym kraju na razie prowadzone są prace nad protokołem, wedle którego poszczególne obiekty w Polsce mogłyby zostać otwarte.

Źródło: sport.dziennik.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wykryli 101 niezidentyfikowanych obiektów latających. Wyznanie Francji
  2. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Pięciu producentów samochodów wydłuża gwarancję. Twoje auto też może być objęte programem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News