Wiadomości
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Października 2020

Znany polski trener wyrzucony na bruk. Miał za sobą pasmo sukcesów, ale to nie wystarczyło

Wiadomości o zwolnieniu ze stanowiska znanego polskiego trenera zaskoczyły kibiców w czwartkowe przedpołudnie. Klub, z którym w ostatnich latach szkoleniowiec wywalczył wielkie sukcesy, zdecydował się na natychmiastowe zakończenie współpracy w związku z wynikami osiąganymi przez zespół na starcie nowego sezonu. Pojawił się oficjalny komunikat.

Wiadomości, jakie przekazał kibicom w czwartek znany polski klub, zaskoczyły niejednego sympatyka futbolu. Zapadła decyzja o zwolnieniu dotychczasowego trenera drużyny, który na swoim koncie ma znaczne sukcesy wywalczone z zespołem w ostatnich latach.

Piotr Żyła niebawem weźmie ślub? Nowe zdjęcie jego dziewczyny daje do myślenia (FOTO)Piotr Żyła niebawem weźmie ślub? Nowe zdjęcie jego dziewczyny daje do myślenia (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Kredyt sprzed lat umorzony. Klienci PKO BP w końcu wygrali batalie i nie muszą już płacić długu
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa


Wiadomości o zwolnieniu polskiego trenera zaskoczyły kibiców

Zaskakujące informacje podała w czwartek oficjalna strona internetowa CWKS Resovii Rzeszów. Klub, który w tym roku występuje na zapleczu PKO Ekstraklasy w roli beniaminka, zdecydował się na zwolnienie dotychczasowego trenera Szymona Grabowskiego. Jak się okazało, w ostatnim meczu ligowym z Odrą Opole Grabowski walczył o swoją posadę.

- Decyzją większości zarządu SPN CWKS Resovia z dniem 30 września z funkcji trenera I drużyny APKLAN Resovii odwołany został Szymon Grabowski. Zarząd przed wczorajszym meczem z Odrą Opole postawił jego osobie ultimatum, którego głównym założeniem było zwycięstwo w spotkaniu 6. kolejki. Jednocześnie z funkcji asystenta trenera odwołany został Rafał Rajzer. - czytamy na wstępie oświadczenia Resovii.

Kamil Stoch bezczelnie oszukany przez Norwegów. Oburzające zachowanie, Polak nadal nie dostał obiecanych pieniędzyKamil Stoch bezczelnie oszukany przez Norwegów. Oburzające zachowanie, Polak nadal nie dostał obiecanych pieniędzyCzytaj dalej


Resovia reaguje na słabą dyspozycję piłkarzy i zwalnia trenera

Decyzja władz beniaminka Fortuna I Ligi wynika zapewne ze słabej postawy drużyny na starcie nowego sezonu. W sześciu do tej pory rozegranych kolejkach Resovia zdołała wygrać tylko raz, a ostatnio zanotowała aż pięć porażek z rzędu. Klub podziękował Szymonowi Grabowskiemu za pracę, jaką wykonał dla klubu.

- Szymon Grabowski to autor dwóch awansów naszej drużyny, kolejno do 2 ligi w sezonie 2017/18 i 1 ligi w sezonie 2019/20. Człowiek, który od lat utożsamiany był i jest z resoviackim charakterem. Charyzmatyczny oraz niezwykle ambitny, stale doszkalający swój warsztat trenerski. W imieniu Zarządu dziękujemy Trenerowi za zaangażowanie, wkład pracy i serce pozostawione w naszym Klubie. Trenerze, współpraca z Panem i całym sztabem to był zaszczyt. Dziękujemy duetowi trenerskiemu i życzymy samych sukcesów w dalszej karierze zawodowej. - napisano.

Źródło: CWKS Resovia Rzeszów

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lamborghini na egzaminie na prawo jazdy. Tak się zdaje w Chojnicach
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Jak matka z córką wyglądają po 15 latach?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News