Wiadomości
Zestadionu.pl
Autor Bartosz Goluch - 2 Maja 2020

Nie żyje 27-letni gwiazdor. Śmierć ulubieńca kibiców wstrząsnęła światem sportu

Wiadomości o śmierci 27-letniego zawodnika były ogromnym ciosem dla jego ogromnej rzeszy fanów, a także kolegów, z którymi rywalizował na boisku. Sportowiec zmarł nagle, w swoim domu. Kibice nie mogą uwierzyć w tragiczne doniesienia.

Nie żyje znany zawodnik rugby Jordan Cox. Tragiczną wiadomość o śmierci sportowca przekazało Hull KR, w którym Cox debiutował w 2011 roku. Nagła śmierć sportowca jest sporym szokiem dla jego kolegów oraz sympatyków.

Rozpacz w rodzinie znanego polskiego piłkarza. Rozpacz w rodzinie znanego polskiego piłkarza. "Żona i syn płakali w domu"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski pochwalił się nową fryzurą. Brak fryzjera mu nie służy (FOTO)
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara

Wiadomości o śmierci Coxa zszokowały opinię publiczną

Jak podaje na swojej stronie internetowej Hull Kingston Rovers, Jordan Cox zmarł w swoim domu. Nie podano szczegółów. Wspomniano tylko, że okoliczności śmierci "nie były podejrzane" i nie były związane z pandemią koronawirusa.

- Odejście Jordana jest dla nas strasznym szokiem. Po raz ostatni widziałem go podczas meczu rezerw i wymieniliśmy wtedy kilka żartów. Jordan zawsze był pełen życia, dlatego jego śmierć jest tak smutna. Chciałbym przekazać moje szczere kondolencje jego mamie, dziewczynie i całej rodzinie w tym trudnym dla nich czasie - powiedział właściciel Hull KR Neil Hudgell.

Media obiegły tragiczne wiadomości. Miał miliony fanów, przegrał ze straszną chorobąMedia obiegły tragiczne wiadomości. Miał miliony fanów, przegrał ze straszną chorobąCzytaj dalej

Śmierć przerwała świetnie zapowiadającą się karierę

Cox był wychowankiem Hull Kingston Rovers. Reprezentował również m.in. barwy Newcastle Thunder, Warrington Wolves, Knights York City czy Doncaster. W 2020 roku sportowiec wrócił do składu zespołu z Hull. - Był niezwykle popularny wśród kolegów z zespołu, sponsorów i sympatyków ze względu na swoją otwartość - wspominają włodarze klubu.

Poruszeni śmiercią zawodnika kibice Hull Kingston Rovers oddali hołd zmarłemu rugbyście. Fani spontanicznie złożyli dziesiątki bukietów kwiatów przed tablicą z nazwiskiem Coxa w pobliżu stadionu, na którym występuje drużyna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest potwierdzenie. Otworzą granice, ale nie dla wszystkich
  2. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. "Kto normalny robi remont o tej porze?"
  3. Zmarł gwiazdor znany z filmu, który kochają miliony Polaków. Pożegnaliśmy wybitnego zawodnika
  4. Kiedyś kibice ciągle się z niego śmiali. Dziś Polacy dziwią się, gdzie pracuje
  5. Żona Dawida Kubackiego podzieliła się z kibicami radosną informacją. Gratulujemy
  6. Przez maseczkę masz zaparowane okulary? Jeden prosty sposób pomoże ci rozwiązać ten problem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News