Wiadomości nie żyje sportowiec
.
Autor Piotr Bernaciak - 4 Lutego 2020

Ujawniono przyczynę śmierci polskiego sportowca. Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia

Wiadomości o śmierci jednego z polskich sportowców były prawdziwym szokiem dla całego polskiego środowiska. Policja od dłuższego czasu zajmowała się sprawą. Teraz dostaliśmy wyniki sekcji zwłok 29-letniego mężczyzny.

Wiadomości o śmierci jednego z bardzo utytułowanych polskich sportowców wywołały ogromny smutek u fanów z całego kraju. Nic nie zapowiadało nagłego, drastycznego zakończenia kariery 29-letniego zawodnika, który był znany dzięki swoim wybitnym sukcesom. Z pewnością przysłużył się on do promowania zapasów w naszym kraju. Kilka dni temu poniósł straszliwą śmierć.

Dziś pojawiły się wyniki sekcji zwłok Dominika Sikory. Kilka dni po znalezieniu jego ciała policja zdążyła przeprowadzić dokładne śledztwo, które jednoznacznie wskazało dlaczego zginął jeden z uwielbianych sportowców. Wiadomości na ten temat zasmuciły całą sportową społeczność w jego rodzinnym Poznaniu, ale też w innych miastach w całym kraju.

Robert Lewandowski o transferze Krzysztofa Piątka. Padły zaskakujące słowaRobert Lewandowski o transferze Krzysztofa Piątka. Padły zaskakujące słowaCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci Dominika Sikory zasmuciły fanów

29-letni Dominik Sikora był jednym z najbardziej utytułowanych polskich zapaśników. Doskonale radził sobie w barwach KS Sobieski Poznań, sięgając po wiele medali mistrzostw Polski. W środowisku cieszył się sporym szacunkiem i nic nie wskazywało na to, by jego kariera miała zostać nagle w brutalny sposób przerwana. Doszło jednak do strasznego wydarzenia.

Sekcja zwłok wykazała, że do śmierci Dominika Sikory doszło z udziałem osób trzecich. Tym samym wiadomości dotyczące napaści na znanego zapaśnika się potwierdziły. Najprawdopodobniej doszło do niej na poznańskim rynku. Gdy jego ciało zostało odnalezione, było już za późno, by uratować życie sportowca. Dominik Sikora miał zaledwie 29 lat.

Wiadomości zostały potwierdzone przez policję

Do tej pory nie mieliśmy pewności na temat przyczyn śmierci 29-latka, jednak "Głos Wielkopolski" nieoficjalnie podał, że Dominik Sikora został pobity ze skutkiem śmiertelnym. Wciąż nie odnaleziono sprawców makabrycznego morderstwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Neymar dostał najgłupszą kartkę w historii futbolu. Powód całkowicie niezrozumiały
  2. Niesamowity wyczyn Cristiano Ronaldo. Powtórzył legendarne osiągnięcie, co za zawodnik
  3. Puchar Świata. Jest nowa klasyfikacja generalna. Polacy bardzo wysoko
  4. Nowy rekord Polski w skokach narciarskich. Niesamowity skok, ręce składają się do oklasków
  5. Michal Doleżal ogłosił skład Polaków na turniej w Willingen. Spora niespodzianka
  6. Ogromne pieniądze dla Dawida Kubackiego. Dobra forma pozwoliła zarobić mu fortunę, przecieramy oczy ze zdumienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News