Wiadomości
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Lipca 2020

Wielka tragedia obiegła świat. 20-letni kolarz zmarł w trakcie wyścigu, lekarze podali przerażającą przyczynę śmierci

Wiadomości o tragicznym zdarzeniu na trasie wyścigu odbywającego się w Belgii zasmuciły kibiców na całym świecie. Jak się dowiedzieliśmy, krótko po zainaugurowaniu rywalizacji zawody przerwano, gdyż ucierpiał jeden z kolarzy. Młody zawodnik zmarł na trasie wyścigu, mimo natychmiastowej interwencji ze strony lekarzy. Przyczyna jego śmierci jest szokująca.

Wiadomości mrożące krew w żyłach napłynęły do nas z Belgii, gdzie kolarze wrócili do rywalizacji po pandemii koronawirusa. Na trasie wyścigu Wortegem-Petegem zmarł zaledwie 20-letni kolarz. Życia zawodnika nie udało się uratować mimo bezzwłocznej interwencji lekarzy.

Legia Warszawa skompromitowała się w najważniejszym meczu sezonu. Mistrzostwo było o krok, Lech był silniejszyLegia Warszawa skompromitowała się w najważniejszym meczu sezonu. Mistrzostwo było o krok, Lech był silniejszyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
  2. Pilny apel Ministerstwa do Polaków. Chodzi o wczasy tysięcy ludzi


Wiadomości o tragicznej śmierci młodego kolarza zasmuciły kibiców

Niezwykle przykre informacje dotarły dzisiaj z Belgii, gdzie zainaugurowano sezon kolarski po przerwie spowodowanej przez wybuch pandemii koronawirusa. Na trasie wyścigu Wortegem-Petegem doszło do szokującego zdarzenia. Krótko po starcie zawodów, dokładnie na 13 kilometrze, młody zawodnik teamu VDM-Trawobo Niels De Vriendt osunął się ze swojego roweru i zawody trzeba było przerwać. 20-latkowi z pomocą pospieszyli natychmiast lekarze, jednak nie zdołali mu pomóc.

Kolarz, mimo podjętej reanimacji niestety zmarł. Po tym szokującym wydarzeniu zapadła decyzja o przerwaniu zawodów. Po akcji ratunkowej podano informację o przyczynie śmierci Nielsa De Vriendta. Przyczyna jego upadku na trasie wyścigu i tragicznej śmierci jest szokująca.

Justyna Żyła rozpaczliwie ratowała swoje małżeństwo z Piotrem. Prawda wyszła na jaw, nie chciał się zgodzić na drastyczny krokJustyna Żyła rozpaczliwie ratowała swoje małżeństwo z Piotrem. Prawda wyszła na jaw, nie chciał się zgodzić na drastyczny krokCzytaj dalej


Szokująca przyczyna śmierci młodego zawodnika

Powodem, dla którego zaledwie 20-letni mężczyzna spadł z roweru na trasie pierwszego od kilku miesięcy wyścigu na terenie Belgii, nie było zderzenie z innym zawodnikiem, czy usterka sprzętu, jak można by zakładać. Okazuje się, że Niels De Vriendt zmarł w wyniku zawału serca.

Źródło: Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd wycofuje się z jednej z głównym obietnic? Media dotarły do nowych danych rządzących
  2. Bill Gates inwestuje w ekorewolucję. Miliony dolarów na elektrownie wysysającą CO2 z atmosfery
  3. Internauci kpią z Mateusza Morawieckiego. Premier sugeruje, że lepiej grać w Białymstoku, niż w Madrycie
  4. Bardzo złe wieści dotyczące polskiego sportu. Czterej zawodnicy z podejrzeniem wirusa COVID-19, odwołano mecz
  5. Arkadiusz Milik może trafić do giganta. Pojawiła się nieoczekiwana szansa
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News