Wiadomości nie żyje
CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 4 Października 2020

Ogromna tragedia. Nie żyje uwielbiany przez wielu gwiazdor, zatrważająca wiadomość, fani w żałobie

Wiadomości o śmierci zawodnika znanego milionom kibiców wzbudziły wielki smutek wśród wszystkich fanów. Nikt nie mógł przewidywać, że dojdzie do tak wielkiej tragedii. Niestety, policja potwierdziła najgorszą informację.

Wiadomości o śmierci uwielbianego sportowca zaskoczyły miliony fanów z jego ojczyzny. Jeszcze nie tak dawno mieli oni okazję oglądać go regularnie w telewizji w barwach najlepszych drużyn w Stanach Zjednoczonych, a teraz dowiedzieli się o tragedii, do której doszło wśród jego najbliższych. Nikt nie miał prawa przewidzieć tak okropnego zdarzenia dotyczącego właśnie znanego sportowca, który był podejrzany o straszne przestępstwo.

Informacje przedostały się do mediów, a te natychmiast udostępniły najnowsze doniesienia. Fani wciąż mają problemy z uwierzeniem, że ich ulubieniec sprzed lat miał popełnić straszne przestępstwo, po którym popełnił samobójstwo. Niestety, wszystko okazuje się być prawdą.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Lech Poznań zaczyna zbrojenia przed Ligą Europy. Zamierza sprowadzić wielką gwiazdę, znają ją wszyscy fani w Polsce
  2. Obniżyli im emerytury. W sądzie już ponad 25 tys. odwołań
  3. Legia Warszawa nie rozegra swojego meczu. Stwierdzono koronawirusa, spotkanie przełożone
Robert Lewandowski usłyszał zadziwiającą wiadomość. Teraz będzie grał dużo mniej, kibice złapali się za głowyRobert Lewandowski usłyszał zadziwiającą wiadomość. Teraz będzie grał dużo mniej, kibice złapali się za głowyCzytaj dalej

Wiadomości zszokowały kibiców z całego świata

Amerykańskie media przekazały wiadomości o śmierci Charliego Haegera. 37-letni mężczyzna przez lata występował w amerykańskiej lidze baseballu MLB i choć od pewnego czasu był już na emeryturze od profesjonalnego sportu, to wciąż pamiętały go miliony sympatyków tego sportu ze Stanów Zjednoczonych. Ostatnio był on zajęty przede wszystkim szkoleniem młodzieży. Wczoraj doszło do tragedii.

Charlie Haeger został znaleziony martwy. Wszystko miało miejsce kilka godzin po tym, jak został oskarżony przez policję o zabójstwo swojej byłej partnerki. 34-letnia Danielle Breed miała zostać jego ofiarą, gdy przebywała wraz ze swoją koleżanką. Gdy funkcjonariusze dowiedzieli się, że to właśnie Haeger miał być winny morderstwa, mężczyzna popełnił samobójstwo. O jego śmierci dowiedzieli się już fani, nie tylko ci z USA.

Adam Małysz zadziwił całą Polskę. Na oczach milionów pokazał nieznaną pasję, nie znaliśmy go od tej strony (WIDEO)Adam Małysz zadziwił całą Polskę. Na oczach milionów pokazał nieznaną pasję, nie znaliśmy go od tej strony (WIDEO)Czytaj dalej

Wiadomości. Nie żyje uwielbiany zawodnik MLB

Charlie Haeger grał w swojej karierze między innymi dla Chicago White Sox i Los Angeles Dodgers, czyli dla jednych z najbardziej znanych klubów z MLB. Wiadomości o jego śmierci i o popełnionym wcześniej morderstwie zadziwiły fanów, którzy masowo wyrażają swoje kondolencje i wielki smutek z powodu ogromnej tragedii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. NASA udostępniła niesamowite nagranie. Widok zapiera dech w piersi, planeta jest gigantyczna
  3. Lech Poznań zaczyna zbrojenia przed Ligą Europy. Zamierza sprowadzić wielką gwiazdę, znają ją wszyscy fani w Polsce
  4. Wayne Rooney na ustach całej Anglii. Piękny gol odebrał nam mowę, huknął jak za najlepszych lat (WIDEO)
  5. Wdowa po Tomaszu Mackiewiczu spełni marzenie męża. Piękny gest, łzy same napływają do oczu
  6. Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry. Nagranie wzrusza do łez, internauci są zachwyceni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News