Wiadomości nie żyje matka
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 6 Kwietnia 2020

Nie żyje mama najsłynniejszego na świecie trenera. Polskie media przekazały tragiczne wiadomości

Wiadomości o śmierci matki jednego z najwybitniejszych trenerów w historii wzbudziły wielki smutek wśród kibiców z całego świata. Dowiadujemy się o przyczynach odejścia kobiety z tego świata.

Wiadomości o śmierci mamy najsłynniejszego trenera na świecie wywołały olbrzymi smutek u kibiców, niezależnie od tego, z którą drużyną oni sympatyzują. Wszyscy fani piłki nożnej jednoczą się w obliczu tak trudnej sytuacji jak ta, w której obecnie się wszyscy znajdujemy. Informacje, które zostały dziś przekazane przez media, wzruszyły nawet polskich kibiców.

Dowiadujemy się bowiem o tym, że odeszła mama jednego ze słynnych byłych piłkarzy, a obecnie jednego z najlepszych trenerów na świecie. Informacje na ten temat przekazały media po wpisie klubu, który obecnie zatrudnia szkoleniowca. Momentalnie pojawiły się dziesiątki komentarzy ze strony kibiców.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Żona upokorzyła go przed internautami. "Polski Messi" pokazał klasę i został gwiazdą programu Canal Plus
 2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Smutna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje jedna z największych postaci polskiego boksuSmutna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje jedna z największych postaci polskiego boksuCzytaj dalej

Wiadomości zasmuciły tysiące fanów

Manchester City postanowił opublikować komunikat, który został natychmiastowo udostępniony przez media z całego świata. Dowiedzieliśmy się, że mama Pepa Guardioli zmarła w wieku 82 lat. Dolors Sala Carrio odeszła z powodu zachorowania na koronawirusa, który panuje obecnie w Hiszpanii, gdzie przebywała. Smutne wiadomości zostały potwierdzone przez klub Guardioli.

Kibice zaczęli głośno wyrażać swoje ubolewanie z powodu odejścia matki legendy sportu na całym świecie. Kondolencje złożył również lokalny rywal, czyli Manchester United, opisując wpis słowami A City United, co oznacza "zjednoczone miasto". Słowa te oczywiście odnoszą się do nazw obu klubów, których kibice jednoczą się w trudnych sytuacjach.

Zawodniczka Fame MMA walczyła pod wpływem narkotyków? Szef federacji odniósł się do zarzutówZawodniczka Fame MMA walczyła pod wpływem narkotyków? Szef federacji odniósł się do zarzutówCzytaj dalej

Wiadomości brzmią bardzo przykro

Mama 49-letniego trenera zmarła w Manresie, mieście oddalonym od Barcelony o zaledwie kilkadziesiąt kilometrów. Smutne wiadomości zostały potwierdzone także przez władze Premier League oraz La Ligi, które dodały swoje wyrazy współczucia.

źródło: transfery.info / Manchester City

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd chce dać turystom bony na 1000 zł na wycieczki. Podano szczegóły
  2. Audi przebiło ogrodzenie, rozbiło mur domu. Samochód wjechał do salonu 63-latka
  3. Premier League szykuje się do wznowienia rozgrywek. Padła konkretna data
  4. Lewandowscy dodają sił Polakom. Piękny wpis pierwszej pary sportu (FOTO)
  5. Nie żyje 25-letni piłkarz. Zawodnik zdołał uratować siedem osób
  6. Dwa razy się zastanowisz przed założeniem. Maseczki mogą być bardziej szkodliwe, przełomowe wyniki badań

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News