Wiadomości
pixabay.com
Autor Mateusz Wysokiński - 9 Maja 2020

Przerażająca wiadomość dotarła do Polski. Gwiazdor poszedł na modlitwę. Został zabity na oczach wiernych

Wiadomości, które dotarły do Polski potrafią przerażać. Ulubieniec kibiców, który reprezentował barwy narodowe swojego kraju udał się na modlitwę. W trakcie przebywania w świątyni, został napadnięty przez dwóch mężczyzn, którzy zabili go w trakcie nabożeństwa. Tak ponura informacja potrafi zmrozić krew w żyłach.

Wiadomości ze świata piłki nożnej ostatnimi czasy nie są zbyt optymistyczne. W ostatnim czasie pożegnaliśmy wiele legend i piłkarskich mistrzów, którzy umierali na przestrzeni ostatnich tygodni. Dzisiaj dotarła do nas kolejna, budząca grozę informacja. Były reprezentant kraju udał się na modlitwę do świątyni. W trakcie nabożeństwa, został napadnięty i bestialsko zamordowany na oczach wierzących. Tak przykra informacja spowodowała prawdziwą żałobę i niedowierzenie wśród kibiców.

DZISIAJ GRZEJE:

   1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
   2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
   <
Wielki dramat Anny Lewandowskiej. Robert został oddzielony od rodziny po narodzinach Laury. Powód bulwersujeWielki dramat Anny Lewandowskiej. Robert został oddzielony od rodziny po narodzinach Laury. Powód bulwersujeCzytaj dalej

Wiadomości. Piłkarz bestialsko zamordowany w trakcie modlitwy

Zawodnikiem, który zmarł dzisiaj w wyjątkowo przerażających okolicznościach jest Abdiwali Olad Kanyare. Były bramkarz reprezentacji Somalii i piłkarz takich ekip jak Mogadishu City Sports Club czy Bariga Dhexe od kilku lat pozostawał na sportowej emeryturze, jednak cały czas udzielał się w świecie swojej rodzimej piłki nożnej. Zawodnik był też zagorzałym wyznawcą islamu i notorycznie był spotykany w meczecie w mieście Afgoye.

Obecnie muzułmanie obchodzą swoje najważniejsze święto, jakim jest Ramadan. Kanyare poszedł samym rankiem do meczetu, aby oddać się modlitwie. Nie wiedział, że w tłumie wiernych znajdą się osoby, które bestialsko zakończą jego życie.

Agnieszka Radwańska mieszka jak królowa. Pełne przepychu posiadłości budzą zachwyt (FOTO)Agnieszka Radwańska mieszka jak królowa. Pełne przepychu posiadłości budzą zachwyt (FOTO)Czytaj dalej

Afgoye zmarł na oczach wiernych

W pewnym momencie nabożeństwa, w meczecie rozległy się strzały. Dwóch mężczyzn wyjęło broń i zaczęło celować w byłego bramkarza reprezentacji Somalii. Mimo szybkiej reakcji wiernych, którzy sprowokowali bandytów do ucieczki, mężczyzna nie przeżył i wykrwawił się na miejscu. Jego śmierć odbiła się szeroko w kraju, a swoje kondolencji po śmierci gwiazdy przekazał prezes krajowej federacji piłkarskiej.

- To naprawdę bardzo smutna wiadomość. On był jeszcze taki młody. Bardzo świetnie radził sobie w roli trenera. Miał ogromne ambicje i było widać, że doskonale zna się na rzeczy. Wszystkim jego przyjaciołom i krewnym przesyłam najszczersze kondolencje - powiedział w rozmowie z mediami Abdiqani Said Arab.

ZOBACZ TAKŻE:

   1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
   2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
   3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
   4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
   5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
   6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News