Wiadomości Krystian Popiela
CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 11 Maja 2020

Polacy nie mogli uwierzyć w tragiczne informacje. 20-letni gwiazdor zginął w wypadku dwa lata temu, jego przyjaciel ujawnia szczegóły

vWiadomości o śmierci Krystiana Popieli wywołały ogromny smutek wśród polskich kibiców. 20-latek miał szansę na zrobienie sporej kariery, jednak zginął w tragicznym wypadku. Po niemal dwóch latach głośnego wywiadu udzielił jeden z jego kolegów.

Wiadomości o odejściu Krystiana Popieli wywołały ogromny smutek wśród kibiców z całego kraju. Wielu z nich kojarzyło piłkarza, który miał za sobą epizody w Ekstraklasie i nie można było wykluczyć tego, że znajdzie jeszcze zatrudnienie na tym poziomie. W jego wypadku mieliśmy do czynienia z wielkim talentem popartym ciężką pracą na treningach przed meczami.

Do tragedii doszło niemalże dwa lata temu, jednak koledzy z zespołu i kibice wciąż wspominają smutną historię wypadku Krystiana Popieli, 20-letniego zawodnika Stali Rzeszów, który zginął w zdarzeniu drogowym. Świat polskiego futbolu stracił postać, której trudno było nie darzyć sympatią.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)Czytaj dalej

Wiadomości o śmierci Krystiana Popieli wstrząsnęły kibicami

Krystian Popiela odszedł we wrześniu 2018 roku. Wówczas dotarły do nas katastrofalne informacje o wypadku pod Dębicą, w konsekwencji którego smierć poniósł zaledwie 20-letni piłkarz Stali Rzeszów, który zaliczał regularnie występy w polskiej III lidze. Wcześniej jednak zdążył zaliczyć debiut w Ekstraklasie w Wiśle Płock, w której zaprzyjaźnił się z Dominikiem Furmanem, obecnym reprezentantem Polski.

- Przyjeżdżałem na treningi zawsze przed nim. Siadałem w szatni na swoim miejscu i wpatrywałem się w drzwi, czekając, kiedy przez nie przejdzie. Dopiero wtedy czułem, że zaczyna się mój dzień. Uśmiech pojawiał się na twarzy, puszczaliśmy muzykę, głównie francuską. Czekałem tak na niego dzień w dzień, serio. Bez Krystiana byłem smutniejszy - mówi z kolei Julien Tadrowski, jego były kolega ze Stali Rzeszów, w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Partnerka Arkadiusza Milika przekazała wspaniałe wiadomości. Nadszedł czas, na który czekali wszyscyPartnerka Arkadiusza Milika przekazała wspaniałe wiadomości. Nadszedł czas, na który czekali wszyscyCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci piłkarza wprawiły kibiców w żałobę

Niestety, polska piłka niemal dwa lata temu straciła wielki talent z ogromnym sercem do gry. Dla kolegów ogromną wartością było także to, że był duszą towarzystwa, z którą nie dało się być w złym humorze. Krystian Popiela miał dopiero 20 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koniec z noszeniem maseczek w każdym miejscu. Niespodziewana decyzja rządu Czech
  2. Wiatr uszkodził dźwig. Drabina zwisała kilkadziesiąt metrów nad ziemią
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Oszuści wykorzystują klientów Biedronki i mogą całkowicie wyczyścić im konta. Nie daj się nabrać na "zniżkę”

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News