Wiadomości nie żyje Kacper Wołek
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 11 Czerwca 2020

Polskie media przekazały tragiczne wiadomości. Niestety, nie żyje Kacper Wołek

Wiadomości o tragicznej śmierci Kacpra Wołka wywołały koszmarny żal u wielu polskich kibiców. Wszystko przez to, że młody zawodnik miał ogromny talent, który zaczynał pokazywać na wysokim poziomie. Niestety, młody zawodnik nigdy nie rozegra już żadnego meczu.

Wiadomości o śmierci młodego sportowca wywołały potworny smutek u wszystkich polskich kibiców. Trudno się dziwić, że tak smutna wiadomość wywołała u nich wielki żal, bowiem mieliśmy do czynienia z przypadkiem wyjątkowo utalentowanego młodego mężczyzny, który stawiał pierwsze kroki w świecie seniorskich zmagań. Niestety, nie pokaże on więcej swoich umiejętności.

Wszystko przez tragiczny wypadek, który miał miejsce dzisiaj w Zawierciu. Smutne wiadomości zostały natychmiast przekazane kibicom przez klub młodego Kacpra Wołka. Oświadczenie było przepełnione smutkiem i żałobą po odejściu młodego członka drużyny walczącej o najwyższe cele.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Nie żyje Jerzy Zarychta, przez lata był idolem wielu Polaków
  2. Miasto wolne od koronawirusa sprzedaje domy za 1 euro. Jest jeden haczyk
Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Nie żyje Jerzy Zarychta, przez lata był idolem wielu PolakówNiestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Nie żyje Jerzy Zarychta, przez lata był idolem wielu PolakówCzytaj dalej

Wiadomości zasmuciły tysiące polskich kibiców

Wiadomości o śmierci Kacpra Wołka są potwornym ciosem dla fanów polskiej piłki ręcznej. 18-letni zawodnik występował w Virecie Zawiercie, klubie, który obecnie występuje w II lidze. 18-latek mógł liczyć na rosnące szanse na grę, jednak jego kariera została przerwana w brutalny sposób. Piłkarz ręczny uczestniczył w tragicznym wypadku, ponosząc najgorsze konsekwencje.

- Stało się to około 4 nad ranem pomiędzy stacjami Góra Włodowska i Zawiercie. Pociąg towarowy PKP Cargo relacji Rykoszyn - Dąbrowa Górnicza Towarowa potrącił osobę poza przejściami i przejazdami. Na miejscu pracowały służby i specjalna komisja, która ustali przyczyny zdarzenia - mówi dla serwisu zawiercianska.pl Katarzyna Głowacka z zespołu prasowego PKP.

Legendarny polski piłkarz skazany na karę pozbawienia wolności. Oskarżyła go własna żona, aż szczęka opadaLegendarny polski piłkarz skazany na karę pozbawienia wolności. Oskarżyła go własna żona, aż szczęka opadaCzytaj dalej

Wiadomości wywołały potworny żal

Trudno pogodzić się z tragiczną śmiercią młodego sportowca, który miał przed sobą całą karierę, ale przede wszystkim całe życie. Nikt nie spodziewał się przerażających wieści tego typu. Składamy rodzinie zmarłego najszczersze kondolencje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W środę Lidl będzie rozdawał słodowy trunek za darmo. Tylko pod jednym warunkiem
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Legendarny polski piłkarz skazany na karę pozbawienia wolności. Oskarżyła go własna żona, aż szczęka opada
  4. FIFA właśnie ogłosiła nowy ranking reprezentacji. Wiemy, które miejsce zajęła Polska
  5. Kiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Nazwisko budzi wielkie emocje
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News