wiadomości
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Kwietnia 2020

Nie żyje absolutna legenda światowego sportu. Wygrał ponad 20 prestiżowych turniejów

Wiadomości o śmierci wielkiego amerykańskiego sportowca dotarły do nas dzisiaj rano. Zmarł zawodnik uważany za jednego z najlepszych w historii. Na swoim koncie ma zwycięstwa w ponad 20 zawodach najwyższej rangi. W Stanach Zjednoczonych uważany jest za legendę.

Wiadomości o śmierci kolejnej wybitnej osobistości świata sportu potwierdziły dzisiaj rano amerykańskie media. Odszedł od nas jeden z najwybitniejszych przedstawicieli amerykańskiego golfa, Doug Sanders. Dokonania zawodnika przeszły do legendy.

Jakim studentem był Robert Lewandowski? Wykładowca gwiazdy ujawnia nieznane faktyJakim studentem był Robert Lewandowski? Wykładowca gwiazdy ujawnia nieznane faktyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch ujawnił, co będzie robić po zakończeniu kariery. Wielu się zdziwi, mistrz ma zaskakujący plan
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa


Wiadomości o śmierci wybitnego golfisty zdominowały amerykańskie media

Doug Sanders to jedna z największych legend światowego golfa. Zawodnika tego można śmiało postawić obok takich tuzów jak choćby Tiger Woods. Odnosił ogromne sukcesy. Dwudziestokrotnie zwyciężył w zawodach najbardziej prestiżowej rangi PGA Tour. Oprócz tego zajmował czołowe miejsca innych imprez jak choćby British Open.

Aż trzynastokrotnie zajmował miejsca w czołowej dziesiątce najważniejszych czterech imprez golfowych, czyli Masters w amerykańskim stanie Georgia, PGA Championships, U.S. Open i The Open Championships w Wielkiej Brytanii. Jest jedym z nielicznych zawodników w historii, którym udało się ukończyć zmagania w najlepszej dziesiątce, czterech wspomnianych turniejów w jednym sezonie, mimo że nie udało mu się wygrać żadnego z nich. W świecie sportu, ale i poza nim słynął z nienagannego stylu i zawsze eleganckiego ubioru. Stąd przylgnęła do niego łatka jednego z najlepiej ubranych sportowców w Stanach Zjednoczonych.

Syn gwiazdy Serie A został zamordowany. Młody mężczyzna miał przed sobą całe życieSyn gwiazdy Serie A został zamordowany. Młody mężczyzna miał przed sobą całe życieCzytaj dalej


Ceniony przez kibiców sportowiec zmarł w swoim domu

Zapamiętany zostanie ze stylu ubioru, ale przede wszystkim charakterystycznej techniki, uderzenia piłki, jakiej używał. Przyczyniła się do tego kontuzja karku, która ograniczała jego ruchy. Sanders zmarł w wieku 86 lat w Houston w stanie Texas. Informacje o odejściu wybitnego golfisty podaje “Daily Mail US”. Podkreślono, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych.

Źródło: Daily Mail US

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Polscy kibice zamarli. 20-letni piłkarz brutalnie zamordowany pod własnym domem w Wielkanoc
  4. Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Olśniewająca piękność, podobna do brata? (FOTO)
  5. Nagły zwrot akcji w sprawie Jerzego Brzęczka. Zadziwiające doniesienia prosto z PZPN
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News