Wiadomości nie żyje Henryk Kliszewicz
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 19 Września 2020

Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach

Wiadomości o śmierci byłego piłkarza znanego z występów w Ekstraklasie wywołały ogromny smutek wśród kibiców. Niestety, finał poszukiwań zakończył się prawdziwą tragedią. Policja poinformowała o zakończeniu śledztwa.

Wiadomości dotyczące nagłego zaginięcia byłego polskiego piłkarza znanego z występów w Ekstraklasie były niemałym zaskoczeniem dla kibiców. Nikt nie spodziewał się tak nagłej i druzgocącej informacji, która obiegła media. Były sportowiec był poszukiwany już od pewnego czasu, a wszyscy fani liczyli na szczęśliwe zakończenie poszukiwań. Niestety, dziś dotarły do nas tragiczne wiadomości.

Dowiedzieliśmy się o śmierci Henryka Kliszewskiego. Legenda pomorskiego futbolu została odnaleziona dziś przez zajmujące się sprawą służby. Szczegóły całej sprawy wywołały przerażenie wśród kibiców, bowiem wciąż nie wiadomo, co tak naprawdę stało się z byłym piłkarzem Arki Gdynia i Lechii Gdańsk.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. Zwrot akcji w sprawie kontrowersyjnego podatku. Fiskus zmienia zdanie, Polacy mają powody do radości
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę
Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendęMarcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendęCzytaj dalej

Wiadomości wywołały wielki smutek u kibiców

Wiadomości o śmierci Henryka Kliszewskiego są ogromnym zaskoczeniem dla każdego kibica z Trójmiasta. Były piłkarz reprezentował barwy obu najbardziej znanych klubów z regionu, zaliczając nawet występy w Ekstraklasie w Arce w sezonie 1974/1975. Potem przeniósł się jednak do Lechii, z którą był utożsamiany do dziś. Występował przez lata we właściwie każdym meczu klubu z Gdańska.

13 września Henryk Kliszewski miał opuścić swoje mieszkanie i od tego czasu nie dawał znaków życia. Zaalarmowana policja rozpoczęła poszukiwania mężczyzny, które zakończyły się wczoraj. Ciało byłego piłkarza zostało odnalezione w miejscowości Koszwały przy drodze S7. Wiadomości o śmierci sportowca zostały przekazane przez Lechię Gdańsk kibicom.

Dramatyczne wyznanie gwiazdy reprezentacji Polski. Nękał ją psychopata, groził samobójstwemDramatyczne wyznanie gwiazdy reprezentacji Polski. Nękał ją psychopata, groził samobójstwemCzytaj dalej

Wiadomości. Nie żyje Henryk Kliszewicz

Henryk Kliszewicz miał 70 lat. Przez lata występowal w barwach trójmiejskich kibiców, dzięki czemu cieszył się ogromnym szacunkiem zarówno fanów Arki, jak i Lechii. Mało jest piłkarzy, którzy cieszą się tak wielkim respektem w lokalnym środowisku.

Przesyłamy rodzinie najszczersze kondolencje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  2. Detonacja bomby atomowej pod wodą. Niesamowite nagranie w 4K
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Panna młoda w dniu ślubu zdecydowała się na kontrowersyjne zachowanie. Nagranie zszokowało internautów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News