Wiadomości nie żyje Lokomotiw Moskwa
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 20 Kwietnia 2020

Nie żyje kolega Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz Lokomotiwu Moskwa miał zaledwie 22 lata

Wiadomości o śmierci młodego piłkarza z Lokomotiwu Moskwa wywołały ogromne poruszenie w świecie piłki nożnej. Niestety, klub Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa stracił bardzo młodego zawodnika. Przyczyny śmierci brzmią wyjątkowo przykro.

Wiadomości o odejściu bardzo młodego zawodnika znanego fanom rosyjskiego futbolu wywołały poruszenie na ogromną skalę, jednak wciąż nie pojawiało się oficjalne potwierdzenie ze strony klubu. Niestety, pojawiła się wiadomość, której nikt nie chciał nigdy przeczytać. Poznaliśmy przykre informacje o śmierci 22-letniego zawodnika, który miał przed sobą nie tylko całą karierę, ale i całe życie.

Lokomotiw Moskwa wystosował specjalne oświadczenie, które doprowadziło do ogromnego żalu i kibiców nie tylko z Rosji, ale z całego świata. Przyczyny odejście 22-letniego piłkarza są wyjątkowo przykre.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Cristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matką
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem
Ukochana Bartosza Kurka to prawdziwa petarda.Ukochana Bartosza Kurka to prawdziwa petarda."Chwalenie się Twoją sylwetką powinno być zabronione" (FOTO)Czytaj dalej

Wiadomości wzbudziły wielki smutek

Wiadomości o śmierci Innokientija Samochwałowa zostały potwierdzone przez Lokomotiw Moskwa. 22-latek występował ostatnio w Kazance, drużynie rezerw Lokomotiwu, jednak był w szerokiej kadrze pierwszego zespołu i wśród jego sukcesów znaleźć można zwycięstwo w Pucharze Rosji. Niestety, kariera została przerwana w bardzo brutalny sposób.

Piłkarz rzekomo miał umrzeć na zawał serca, który spowodowany został niewykrytą wcześniej wadą genetyczną. Lokomotiw Moskwa przekazał smutne wiadomości swoim kibicom za pośrednictwem swojej strony internetowej. Momentalnie pojawiły się kondolencje od fanów z całego świata.

Zdjęcie twarzy syna Szczęsnego i Mariny w sieci. Do tej pory jego wygląd był ich największą tajemnicąZdjęcie twarzy syna Szczęsnego i Mariny w sieci. Do tej pory jego wygląd był ich największą tajemnicąCzytaj dalej

Wiadomości. Nie żyje klubowy kolega Krychowiaka i Rybusa

- Kesha był uprzejmym i pomocnym człowiekiem, a także doskonałym przyjacielem. Jesteśmy zszokowani całą sytuacją i przesyłamy kondolencje rodzinie i najbliższym - napisał Lokomotiw Moskwa na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 12-latka musiała przejść przez koronawirusa ponad 100 km. Nie dała rady, nie żyje, przykra wiadomość ze świata
  2. Warszawiacy chcą znów jeździć na Veturilo. Ratusz pisze do rządu
  3. Była dziewczyna reprezentanta Polski prezentuje swoje wdzięki w bikini. Piłkarz ma czego żałować (FOTO)
  4. Najlepsza bramka w historii Barcelony. Ten gol otworzył Messiemu wrota do wielkiej kariery (WIDEO)
  5. Policja rozbiła bojówkę klubu z Ekstraklasy. Mieli siekiery, maczety, noże i narkotyki
  6. Handel żywnością w tarapatach przez koronawirusa. Wiele osób będzie miało poważne kłopoty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News