Wiadomości
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 20 Maja 2020

Żałoba w rodzinie zasłużonego byłego trenera reprezentacji Polski. Stracił najbliższą osobę, kibice składają kondolencje

Wiadomości, jakie otrzymaliśmy dzisiaj, są wyjątkowo smutne. Ogromna tragedia dotknęła wybitnego przedstawiciela polskiego sportu. Były selekcjoner reprezentacji Polski zmuszony był pożegnać najbliższą osobę. Zmarła małżonka trenera odpowiedzialnego za sukces polskich siatkarzy. 

Wiadomości o śmierci zawsze są bolesne dla osób związanych ze zmarłym. Tym razem cierpi całe środowisko polskiej siatkówki, które otrzymało wyjątkowo smutne informacje. Odeszła z tego świata małżonka byłego selekcjonera naszej kadry, który swą pracą doprowadził Polaków do sukcesu.

Polskie media podały przykre informacje. Poważny wypadek w skateparku zakończył się tragedią, nie żyje młody chłopakPolskie media podały przykre informacje. Poważny wypadek w skateparku zakończył się tragedią, nie żyje młody chłopakCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Wiadomości o osobistej tragedii wybitnego trenera obiegły Polskę

W ostatnich tygodniach niestety pojawiło się wiele smutnych informacji o śmierci ludzi związanych z polskim sportem. Pandemia koronawirusa, ale i inne czynniki sprawiły, że nie ma wśród nas ludzi, dzięki którym mogliśmy przeżywać niesamowite emocje i cieszyć się z medali naszych reprezentantów na największych imprezach świata.

Dzisiaj otrzymaliśmy kolejną już przykrą wiadomość o osobistej tragedii, jaką przeżywa zasłużony polski trener Wiktor Krebok. Prowadził on reprezentację polskich siatkarzy w latach 1994-1996 i wywalczył z nią awans na igrzyska w Atlancie. Wcześniej był między innymi przez dwa lata asystentem legendarnego Huberta Wagnera. Było to w czasach, gdy Polacy sięgnęli po wicemistrzostwo Europy w 1983 roku, a dwa lata później zajęli czwarte miejsce tej imprezy. W 2001 roku Wiktor Krebok dostąpił zaszczytu odznaczenia Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Tak Anna Lewandowska powitała Roberta po zwycięskim meczu. Piłkarz był zachwycony (FOTO)Tak Anna Lewandowska powitała Roberta po zwycięskim meczu. Piłkarz był zachwycony (FOTO)Czytaj dalej


Zmarła małżonka byłego trenera reprezentacji Polski

Niestety jak podał Polski Związek Piłki Siatkowej, zmarła małżonka trenera Kreboka, Teresa. Informacja pojawiła się na profilu związku na Twitterze. "Rodzina Polskiej Siatkówki składa Wiktorowi Krebokowi, znakomitemu trenerowi, byłemu selekcjonerowi męskiej kadry narodowej wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci ŻONY TERESY" - czytamy w opublikowanym wpisie. Przyłączamy się do kondolencji.

Źródło: Twitter Polska Siatkówka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy muszą się przygotować. Wielkie zmiany w lotach po Polsce, trzeba znać szczegóły
  2. Policja tłumaczy się z mandatów po pogrzebie zamordowanej Kornelii. Mamy oświadczenie
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Spore zmiany na półkach w Lidlu i Biedronce. Niektóre produkty trudniej dostępne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News