Wiadomości
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Czerwca 2020

Smutna wiadomość obiegła media. 17-letni piłkarz utonął na oczach przyjaciół i rodziny. Fani pogrążyli się w żałobie

Wiadomości o śmierci młodego hiszpańskiego piłkarza zszokowały kibiców na całym świecie. Utalentowany zawodnik, który miał przed sobą przyszłość w słynnym klubie już nigdy nie wybiegnie na zieloną murawę. Piłkarz przebywając w swoim rodzinnymi mieście utopił się. Niezwykle smutną informację potwierdziły władze drużyny, w której występował 17-latek. 

Wiadomości o śmierci 17-letniego zawodnika słynnej hiszpańskiej drużyny UD Las Palmas zasmuciły kibiców futbolu. Utalentowany zawodnik zginął tragicznie przez utonięcie. Do tragedii doszło w jego rodzinnym mieście Don Benito, gdzie aktualnie przebywał.

Anna Lewandowska podzieliła się swoją kuchenną tajemnicą na wspaniały obiad. Jej kotleciki podbiją wasze podniebienieAnna Lewandowska podzieliła się swoją kuchenną tajemnicą na wspaniały obiad. Jej kotleciki podbiją wasze podniebienieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pudzianowski w końcu przerwał milczenie. Wyznał całą prawdę przed tysiącami fanów
  2. Zrobiła nad polskim morzem zdjęcie parze. Teraz pilnie chce ich odnaleźć


Wiadomości o śmierci młodego piłkarza zasmuciły kibiców

Niezwykle smutna wiadomość po raz kolejny wstrząsnęła światem futbolu. Z Hiszpanii dotarły tragiczne informacje o śmierci utalentowanego zawodnika UD Las Palmas Jorge Sancheza. Młody piłkarz, który miał zaledwie 17 lat, utonął w swojej rodzinnej miejscowości. Informacje o śmierci Sancheza potwierdziły władze klubu obecnie występującego na zapleczu hiszpańskiej ekstraklasy.

- UD Las Palmas ubolewa nad śmiercią naszego juniora, Jorge Sancheza. Zawodnik UD Jandia miał dołączyć do juniorskiego zespołu w kolejnym sezonie. Przesyłamy kondolencje rodzinie i przyjaciołom. Spoczywaj w pokoju - napisału Las Palmas na Twitterze.

Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław ? Transmisja w TV i online, relacja na żywo (TRANSMISJA)Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław ? Transmisja w TV i online, relacja na żywo (TRANSMISJA)Czytaj dalej


Jorge Sanchez, piłkarz UD Las Palmas miał zaledwie 17 lat

Jorge Sanchez zgodnie z komunikatem UD Las Palmas miał dołączyć do drużyny na sezon 2020/2021, ale już wcześniej został sprowadzony do klubu z macierzystego zespołu UD Jandia. W obecnych rozgrywkach przebywał na wypożyczeniu właśnie w tej drużynie, by zdobywać doświadczenie i ogrywać się nim dołączy do słynnej drużyny.

- To jeden z najsmutniejszych dni w historii naszego klubu, UD Jandia. Nie mamy słów, by opisać zalewający nas w tej chwili ból - napisał w specjalnym oświadczeniu klub, którego barwy reprezentował Jorge Sanchez.

Źródło: UD Las Palmas, "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden z urzędów wznawia pracę od poniedziałku. Inspektorzy mogą zapukać także do ciebie
  2. Nowelizacja prawa drogowego. Spełnienie dwóch warunków pozwoli uniknąć Ci wysokiej kary
  3. Niemcy ocenili Roberta Lewandowskiego za cały sezon. Wyjątkowe słowa, mogą je usłyszeć jedynie nieliczni
  4. Piłkarz PSG zdradził całą prawdę o tym, co dzieje się na imprezach Neymara. Opowiedział wszystko ze szczegółami
  5. Antoni Szarmach nie żyje. Polska straciła jednego z pionierów nietypowej aktywności sportowej
  6. Prawdziwy biały kruk - Fiat 125p kamper odnalazł się w Wielkiej Brytanii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News