nie żyje
youtube.com/ SlowTV Relax&Background
Autor Mateusz Wysokiński - 22 Lutego 2020

Wyjątkowo smutne doniesienia z Niemiec. Śmierć na meczu Roberta Lewandowskiego, nie żyje mała dziewczynka

Wiadomości z Niemiec są wyjątkowo smutne. W trakcie wczorajszego meczu Bayernu Monachium z drużyną Paderborn doszło do wielkiego dramatu. W trakcie spotkania mistrzów Niemiec zmarła mała dziewczynka, która była siostrzenicą rywali drużyny Lewandowskiego. Drużyna aktualnych mistrzów Niemiec potwierdziła wyjątkowo przykre doniesienia.

Nie żyje mała dziewczynka, która przyszła wraz z rodziną na mecz swojego wujka. Dramatyczna sytuacja, jaka rozegrała się wczoraj na Allianz Arenie w trakcie meczu między Bayernem Monachium a Paderborn zszokowała całe, piłkarskie Niemcy. Zaledwie 14-miesięczne dziecko, a zarazem siostrzenica piłkarza rywali Lewandowskiego straciła przytomność. Walka o jej życie toczyła się w szpitalu w Monachium. Niestety lekarzom nie udało się przywrócić życia dziecku.

Nie żyje były trener polskiej reprezentacji skoczków. Poprowadził swojego zawodnika do złota na igrzyskachNie żyje były trener polskiej reprezentacji skoczków. Poprowadził swojego zawodnika do złota na igrzyskachCzytaj dalej

Nie żyje siostrzenica piłkarza Paderborn. Smutne doniesienia z Niemiec

Do dramatu doszło w trakcie meczu między drużyną walczącą o utrzymanie w Bundeslidze z aktualnymi mistrzami Niemiec. Siostrzenica piłkarza Streli Mamba zasłabła w trakcie spotkania, a jej rodzinie nie udało się ocucić dziecka. Na trybuny została wezwana pomoc medyczna, a także lekarze. Dziecko wraz z rodzicami zostało przetransportowane do jednego ze szpitali w Monachium, w którym zaczęła się rozpaczliwa walka o życie dziewczynki.

- Tragiczna śmierć miała miejsce na Allianz Arena podczas meczu Bundesligi pomiędzy FC Bayern i SC Paderborn. 14-miesięczna dziewczynka straciła przytomność na stadionie. Po próbach jej ożywienia dziewczyna została zabrana do szpitala w Monachium, ale zmarła. Dziewczynka była siostrzenicą gracza Paderborn Streli Mamba.- poinformowała strona internetowa Bayernu Monachium.

Robert Lewandowski po raz pobił rekord. Polak dogonił legendę światowej piłkiRobert Lewandowski po raz pobił rekord. Polak dogonił legendę światowej piłkiCzytaj dalej

Bayern przekazuje kondolencje rodzinie zmarłej

Drużyna mistrzów Niemiec jest wyjątkowo poruszona tak niespodziewaną śmiercią dziecka. Działacze niemieckiej drużyny opublikowali specjalne oświadczenie, w którym złożyli kondolencje rodzinie zmarłej, jak tez samemu Streli Mambie.

- Cały FC Bayern jest zdruzgotany i wyraża najgłębsze współczucie i kondolencje dla rodziny dziewczynki. - czytamy w oświadczeniu monachijczyków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  4. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  5. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News