Wiadomości
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Września 2020

Warszawski klub potwierdził dramatyczną wiadomość. Nie żyje młody piłkarz, zmarł nagle

Wiadomości, jakie obiegły w środowy wieczór polski internet, są niesamowicie smutne. Dowiedzieliśmy się o tragicznej śmierci kolejnego młodego piłkarza, który występował w znany polskim klubie. To już kolejny przypadek nagłej śmierci piłkarzy w ostatnich tygodniach. Wcześniej także informowaliśmy o odejściu zawodników z niższych szczebli rozgrywkowych naszego kraju. 

Wiadomości przekazane przez znany warszawski klub w środę wstrząsnęły kibicami. Przekazano niesamowicie smutną wiadomość o śmierci zaledwie 23-letniego piłkarza, wychowanka klubu. Drużyna poinformowała o tragedii na swojej stronie internetowej i złożyła kondolencje bliskim swojego zawodnika.

Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportem
  2. Setki tysięcy Polaków ze zmniejszoną emeryturą. Fatalne konsekwencje nie do uniknięcia
  3. Sernik od Justyny Żyły. Pyszne ciasto w unikatowym wykonaniu


Wiadomości o śmierci młodego piłkarza obiegły Polskę

Następne bardzo przykre informacje związane z piłką nożną w naszym kraju pojawiły się w środowy wieczór. W ostatnich tygodniach informowaliśmy o kilku przypadkach śmierci wśród młodych piłkarzy występujących w drużynach z niższych szczebli rozgrywkowych w Polsce. Niestety w środowy wieczór otrzymaliśmy kolejne informacje o przedwczesnym odejściu z tego świata młodego zawodnika.

Tym razem smutną informację przekazał klub Hutnik Warszawa. Klub ze stolicy przekazał swoim kibicom, że niespodziewanie zmarł zaledwie 23-letni Przemysław Sawicki. Młody mężczyzna był wychowankiem Hutnika, a w jego pierwszym zespole występował od sezonu 2018/2019. Stołeczny klub przekazał kondolencje rodzinie zmarłego i wkrótce ma podać informacje o jego pogrzebie.

Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemKiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemCzytaj dalej


Nie żyje 23-letni piłkarz warszawskiego klubu

- Z głębokim żalem informujemy, że w dniu wczorajszym, nagle zmarł piłkarz Hutnika - Przemysław Sawicki. Miał 23 lata. Sawicki, który był wychowankiem klubu z Bielan, w seniorach występował od sezonu 2018/19 i rozegrał 40 meczów. Rodzinie Przemka przekazujemy wyrazy szczerego żalu i współczucia. Wkrótce poinformujemy o terminie pogrzebu naszego kolegi z zespołu. - napisano w oświadczeniu na stronie internetowej klubu.

Przemysław Sawicki rozpoczynał przygodę z piłką w barwach właśnie Hutnika Warszawa, gdzie występował w latach 2010-2012. Później dołączył do czwartoligowego zespołu KS Łomianki, dla którego zagrał w 64 oficjalnych meczach. Od chwili powrotu do Hutnika, zanotował 40 występów. 23-latek występował na boku, a także środku obrony.

Źródło: hutnikwarszawa.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa
  2. Wyjątkowe zjawisko "Niebieskiego Księżyca" nawiedzi nas w Halloween. Pierwsze o takiej skali od ponad 70 lat
  3. Ważna wiadomość z ostatniej chwili dla fanów skoków narciarskich. Podjęto bardzo ważną decyzję ws. konkursu
  4. Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)
  5. Anna Lewandowska prosi wszystkich Polaków o pilną pomoc. Czasu jest coraz mniej, potrzebne są pieniądze
  6. 9 tajemniczych faktów z życia Anny Jantar. Czego fani dowiedzieli się lata po śmierci artystki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News