Wiadomości
pixabay.com
Autor Mateusz Wysokiński - 25 Kwietnia 2020

22-letni sportowiec zmarł dramatyczną śmiercią. Prokuratura wyjaśniła przyczyny, a nam odebrało mowę

Wiadomości ze Stanów Zjednoczonych odebrały nam mowę. Policja i prokuratura dotarły do przyczyn śmierci znanego i lubianego sportowca, który miał przed sobą całą karierę i życie. Ciało mężczyzny zostało znalezione przed miesiącem w jego apartamencie, a służby od razu zaczęły śledztwo. Kiedy dowiedzieliśmy się, co stało się 22-latkowi, odebrało nam mowę.

Wiadomości ze Stanów Zjednoczonych miesiąc temu wstrząsnęły światową sceną sportu. W swoim domu został znaleziony zmarły, znany i lubiany sportowciec, który miał przed sobą całą karierę. Wśród jego śmierci krążyło wiele plotek i spekulacji. Niektórzy zakładali samobójstwo, a inni morderstwo. Okazało się, że prawda jest zupełnie inna. Policja i prokuratura opublikowały dzisiaj raport, który odebrał nam mowę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa
Żona reprezentanta Polski to prawdziwa torpeda. Jej zdjęcia onieśmielają wszystkich Polaków (ZDJĘCIA)Żona reprezentanta Polski to prawdziwa torpeda. Jej zdjęcia onieśmielają wszystkich Polaków (ZDJĘCIA)Czytaj dalej

Wiadomości. Śmierć 22-letniego sportowca została wyjaśniona

Sportowcem, który odszedł przed miesiącem jest gracz futbolu amerykańskiego - Bryce Beekman. 22-letni gwiazdor został znaleziony w swoim apartamencie martwy. Śmierć tak młodego mężczyzny z miejsca wzbudziła podejrzenia. Niektórzy podejrzewali, że mężczyzna nie poradził sobie psychicznie i popełnił samobójstwo.

Za śledztwo wzięły się organy ścigania i prokuratura. Dochodzenie trwało miesiąc i bazowało głównie na dokładnej sekcji zwłok Amerykanina. Po wykluczeniu możliwości samobójstwa i morderstwa, medycy sądowi wpadli na nowy trop, który, okazał się niestety prawdziwy.

Błaszczykowski kupił prawdziwy pałac. Tyle pokoi i luksusu, że aż można się zgubić, wydał miliony złotychBłaszczykowski kupił prawdziwy pałac. Tyle pokoi i luksusu, że aż można się zgubić, wydał miliony złotychCzytaj dalej

Młody sportowiec umarł przypadkiem

Według prokurator Annie Pillers, mężczyzna przypadkowo przedawkował leki przeciwkobólowe. Zabójcza miała okazać się mieszanina fentanylu i prometazyny. Nie ma dowodów na to, że mężczyzna był uzależniony od zażywania tych środków, więc jego zgon skategoryzowano jako nieszczęśliwy przypadek.

Bryce Beekman ostatnimi czasy reprezentował barwy Washington State University. Grał tam od lata 2019 roku po przenosinach z Arizona Western College. Był największą gwiazdą swojego zespołu i miał wielkie marzenie, aby grać w futbol amerykański zawodowo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna liczba zgonów przekroczona. Smutek, który trudno opisać, liczba ofiar koronawirusa jest przytłaczająca
  2. Dwa ciała w Wiśle. Akcja policji, sprawą już zajmuje się prokurator
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Dzisiaj wyjątkowa niedziela handlowa. Niektóre sklepy są otwarte, pomimo ograniczeń

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News