wiadomości
youtube.com/SlowTV Relax&Background
Autor Mateusz Wysokiński - 26 Kwietnia 2020

Tragiczna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody piłkarz, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci

Wiadomości na temat śmierci młodych gwiazd sportu są zawsze bolesne. Dzisiaj, do Polski dotarła informacja w sprawie młodego piłkarza, który na codzień występował w najwyższej lidze w swoim kraju. 31-latek, który miał przed sobą jeszcze całe życie został pożegnany przez kibiców, którzy przekazali kondolencje żonie i dzieciom zmarłego zawodnika.

Wiadomości, które dotarły do Polski wywołają ciarki na plecach wielu kibiców piłki nożnej. Młody piłkarz, który na codzień występował na najwyższym szczeblu rozrywkowym niespodziewanie zmarł w wieku 31 lat. Jego śmierć odbiła się szerokim echem w jego ojczyźnie, miłośnicy futbolu zastygli w żałobie. Sprawa jest o tyle smutna, że 31-latek miał żonę i dzieci, które teraz będą musiały sobie radzić bez ukochanego członka rodzina.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dlaczego Gołota uciekł z ringu w walce z Tysonem? Wcale nie ze strachu
  2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa
Z ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobieZ ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobieCzytaj dalej

Wiadomości. Nie żyje 31-letni gwiazdor piłki nożnej

Zawodnikiem, którego śmierć potwierdziła irlandzka prasa jest piłkarz Derry City i Ballymena United - Thomas Burke. Piłkarz, który cieszył się opinią jednego z najlepszych graczy ligi irlandzkiej odszedł niespodziewanie w wieku 31 lat, a przyczyna jego śmierci nie jest do końca jasna. Śmierć piłkarza, któy działał także na rzecz wychowania nowych pokoleń piłkarskiej Irlandii odbiła się szerokim echem w kraju. Piłkarz został pożegnany przez działaczy klubu Trojans Football Club, w którym występował jako zawodnik, ale także trener młodzieży.

- Nie trzeba dodawać, że był kochany przez wszystkie dzieci i ich rodziców, Thomas miał na nich uspokajające działanie. Będzie go bardzo brakowało wszystkim, którzy go znali/ Dla jego żony Bronagh, dzieci Adama i Aoife, jego rodziców Lindy i Thomasa, siostry Rachel oraz szerszych kręgów rodzinnych Burke i Deehan, składamy najgłębsze wyrazy współczucia i kondolencji. Będziemy za tobą tęsknić, Thomas - napisali działacze Trojans w swoich mediach społecznościowych.

Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)Czytaj dalej

Piłkarz był kochany przez swoich wychowanków

Śmierć piłkarza jest wyjątkowo dużą stratą dla Trojans Football Club, którzy wiązali z 31-latkiem wielkie nadzieje. Jako trener młodzieży miał wielkie zasługi dla klubu, a przymierzano go także do trenowania seniorów. Niestety, śmierć przekreśliła te plany.

- Niezależnie od tego, czy ćwiczył , czy grał, oddał wszystko za naszą tradycyjną niebieską koszulę, kochał nasze barwy i to zawsze było widoczne w jego grze - wspominają zmarłego działacze klubu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jedyny kontynent, na którym nie ma koronawirusa. Życie się zatrzymało, izolacja jest bardzo ostra
  2. Pracownik Kauflandu zakażony koronawirusem. Kilkanaście osób na kwarantannie
  3. Justyna Żyła błysnęła odkrytym biustem. Z ortografią nie poszło jej już tak dobrze (FOTO)
  4. Barcelona sprzedaje nazwę stadionu. Przez nowego sponsora klub może najeść się wstydu
  5. Artur Szpilka naraził się TVP. Stacja nie miała dla niego litości
  6. Rząd szykuje nowy podatek. Wiemy, kogo uderzy po kieszeni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News