Wiadomości
Wikipedia - Neogeolegend
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Listopada 2020

Syn Diego Maradony trafił na oddział intensywnej terapii. Jego stan jest ciężki

Wiadomości o śmierci Diego Maradony poruszyły wszystkich kibiców piłki nożnej na świecie. Jak się okazuje, z poważnymi problemami zdrowotnymi mierzy się także syn zmarłego piłkarza. Diego Maradona junior trafił na oddział intensywnej terapii jednego z włoskich szpitali, gdzie dowiedział się także o śmierci swojego ojca. 

Wiadomości o śmierci Diego Maradony to temat numer jeden w mediach sportowych na całym świecie. Dzięki słynnemu dziennikarzowi CNN dowiedzieliśmy się, że również syn legendarnego piłkarza ma poważne problemy ze zdrowiem. Diego Maradona junior trafił do szpitala, a jego stan jest poważny.

Robert Lewandowski zrównał się z legendą Ligi Mistrzów. Niebotyczny wyczyn PolakaRobert Lewandowski zrównał się z legendą Ligi Mistrzów. Niebotyczny wyczyn PolakaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz mieszka w prawdziwym pałacu. Dom za miliony złotych, pławi się w luksusach
  2. Kim z wykształcenia jest Michał Szpak? Lepiej wstrzymajcie oddech, jego przeszłość skrywa wiele tajemnic
  3. Dziś podano wstrząsającą wiadomość. Zmarła uwielbiana Polka, była gwiazdą świata sportu


Wiadomości o śmierci Diego Maradony zaskoczyły jego syna

Kibice na całym świecie opłakują legendarnego Diego Maradonę. Argentyńczyk zmarł nagle w wieku 60 lat w swoim domu na przedmieściach Buenos Aires. W jego ojczyźnie ogłoszono trzydniową żałobę narodową.

W czwartek poznaliśmy przyczynę śmierci “Boskiego Diego”. Z raportu opublikowanego przez koronera wynika, że przyczyną jego śmierci była “ostra niewydolność serca u pacjenta z kardiomiopatią rozstrzeniową i zastoinową niewydolnością serca, która spowodowała ostry obrzęk płuc”.

Prezydent Argentyny podjął także decyzję o wystawieniu ciała Diego Maradony w pałacu prezydenckim na czas żałoby. Kibice będą mogli odwiedzić to miejsce i pożegnać swojego narodowego bohatera.

Niestety nie jest to koniec złych wieści związanych z Diego Maradoną. Okazuje się, że również syn legendy futbolu ma poważne problemy ze zdrowiem. Diego Maradona junior znajduje się w jednym z włoskich szpitali.

Są wyniki sekcji zwłok Diego Maradony. Znamy przyczynę śmierci legendySą wyniki sekcji zwłok Diego Maradony. Znamy przyczynę śmierci legendyCzytaj dalej


Syn Diego Maradony leży na intensywnej terapii

Jak podał dziennikarz CNN Tancredi Palmeri, syn Diego Maradony, który mieszka w Neapolu, przebywa obecnie na oddziale intensywnej terapii w szpitalu Cotugno. 34-latek trafił tam w związku z powikłaniami po koronawirusie. Tam też otrzymał informację o śmierci ojca.

Palmeri podał, że do syna Diego Maradony zadzwonił jeden z prezenterów, który chciał poznać reakcję mężczyzny na śmierć ojca. Okazało się, że Maradona junior o niczym nie wiedział i właśnie w taki brutalny sposób dowiedział się o odejściu swojego ojca. - Zostaw chłopaka w spokoju - skomentował zajście Tancredi Palmeri.

Diego Maradona junior zamierzał na początku listopada wybrać się do Argentyny i odwiedzić schorowanego ojca, który przeszedł operację wycięcia krwiaka z mózgu. Musiał jednak zrezygnować z podróży właśnie z powodu choroby i trafił do szpitala. Jego stan jest ciężki.

Syn “Boskiego Diego” dzielił z nim miłość do piłki nożnej. Grał w drużynach niższych lig włoskich na pozycji napastnika. Reprezentował też Włochy na mistrzostwach świata w piłce plażowej. Diego Maradona junior to syn legendy z pozamałżeńskiego związku z modelką Cristiną Sinagrą.

Źródło: Twitter

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Ogromne zmiany w Apple. Aktualizacja iPhone'a nie dla każdego
  2. Bank ING w wyjątkowy sposób chce umilić zimę swoim klientom. Wiadomość ucieszy tysiące Polaków
  3. Jan Tomaszewski opowiedział o swoim spotkaniu z Diego Maradoną. "To było po prostu niemożliwe"
  4. Nagłe zmiany w Pucharze Świata w skokach. Ulubieniec fanów zachorował, podjęto decyzję o zmianie
  5. Adam Małysz mieszka w prawdziwym pałacu. Dom za miliony złotych, pławi się w luksusach
  6. Kierowca BMW wylądował na dachu. Zabrał tablice rejestracyjne i uciekł
  7. Pokłócili się o miedzę, chwycił za siekierę. Do akcji wkroczyła policja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News