wiadomości śmierć anglia
biblioteka Canva
Autor Łukasz Kowalski - 27 Maja 2020

Nie żyje 23-letni piłkarz. Zagadkowe okoliczności śmierci młodego zawodnika, policja bada sprawę

Wiadomości z angielskiego Cottam zasmuciły kibiców piłki nożnej nie tylko na Wyspach. We wtorek po południu tamtejsza policja otrzymała zgłoszenie do jednego z domów. Służby na miejscu znalazły ciało mężczyzny. W późniejszym komunikacie władze Morecambe FC poinformowały, że należało do obrońcy zespołu. Piłkarz miał 23 lata.

Wiadomości, które dotarły do kibiców z Anglii, zasmuciły kibiców piłki nożnej na całym świecie. Angielski "Daily Mirror" poinformował, że we wtorek po południu policja otrzymała wezwanie do jednego z domów w angielskim Cottam. Służby na miejscu znalazły ciało młodego mężczyzny. Jak się okazało, był to 23- letni piłkarz Morecambe FC.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Zmiana decyzji ws. wznowienia sezonu w Polsce. Nagłego zwrotu nie spodziewał się niktZmiana decyzji ws. wznowienia sezonu w Polsce. Nagłego zwrotu nie spodziewał się niktCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci piłkarza potwierdzone przez jego klub

Klub na swojej stronie internetowej poinformował, że zmarł Christian Mbulu, który zima dołączył do zespołu. Przed zawieszeniem rozgrywek z powodu epidemii, graczowi udało się rozegrać trzy spotkania w barwach "Krewetek".
- Wszyscy w Morecambe FC są głęboko zasmuceni informacją o śmierci Christiana. Chcemy wyrazić najgłębsze wyrazy współczucia dla jego rodziny i bliskich w tym trudnym momencie” – napisały władze klubu w oświadczeniu. - Miał tylko 23 lata i jego nagłe i przedwczesne odejście było dla nas szokiem. Jego strata będzie bolesnym doświadczeniem dla wszystkich, którzy mieli przyjemność go poznać – dodano.

Piłkarz jako 17-latek podpisał kontrakt z Brentwood, które wtedy występowało na siódmym poziomie rozgrywkowym. Stamtąd trafił do Millwall, ale nigdy nie zadebiutował w tym klubie. Zarówno w League One, jak i po późniejszym awansie do Championschip.

Nie żyje 21-letni piłkarz słynnego klubu. Zmarł nagle, nikt nie spodziewał się tragediiNie żyje 21-letni piłkarz słynnego klubu. Zmarł nagle, nikt nie spodziewał się tragediiCzytaj dalej

Policja bada przyczyny śmierci młodego zawodnika

W swojej karierze Mbulu grał także m.in.: w Motherwell FC czy Crewe Alexandra, z którego trafił do Morecambe.

Piłkarz zmarł nagle w nieznanych okolicznościach. Policja z Wielkiej Brytanii wykluczyła działania osób trzecich i czeka na wyniki sekcji zwłok. - Nie zauważyliśmy żadnych podejrzanych okoliczności związanych z jego śmiercią. Teraz koroner przeprowadzi sekcję zwłok, która wszystko wyjaśni - mówi rzecznik policji z Lancashire.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiceminister wygadał się o wakacjach Polaków. Jest dobra wiadomość
  2. Pilny apel policji. Nie żyje człowiek. Funkcjonariusze potrzebują pomocy
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. ING Bank Śląski wydało ważne oświadczenie. Klienci powinni przygotować dodatkową gotówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News