Wiadomości nie żyje dwóch piłkarzy
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 27 Lipca 2020

Media przekazały zatrważające wiadomości. Nie żyje dwóch 20-letnich piłkarzy, ponieśli śmierć w druzgocącym wypadku

Wiadomości o śmierci dwóch młodych piłkarzy dotarły dziś do kibiców z całego świata. Zawodnicy aktywnie spędzali urlop po sezonie, nie spodziewając się olbrzymiej tragedii. Niestety, doszło do koszmarnego wypadku, o którym rozpisują się teraz media.

Wiadomości dotyczące tragicznego wypadku z udziałem sześciu młodych osób wstrząsnęły tysiącami osób. Dowiedzieliśmy się, że do nieszczęścia doszło na wodzie podczas wypoczynku grupy znajomych. Dwóch z nich było piłkarzami jednego z klubów piłkarskich i z pewnością można powiedzieć, że mieli oni przed sobą całą karierę. Niestety, w wyniku wypadku zginęli oni na miejscu.

Polskie media przekazują dalej informacje dotyczące wypadku, który miał miejsce na Słowacji. W jego wyniku śmierć poniosło dwóch dwudziestoletnich piłkarzy, których niestety nie udało się uratować. Szybko przeprowadzona akcja ratunkowa niestety nie przyniosła efektu, na jaki wszyscy liczyli.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Sąsiedzi Kaczyńskiego przerwali milczenie. Zdradzili tajemnice życia obok prezesa
  2. PAP: Znany jest najpewniejszy zastępca Zbigniewa Ziobry na stanowisku ministra sprawiedliwości
  3. "Bądźmy przygotowani na najgorsze". Potężny huragan szturmuje świat
Radosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jawRadosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jawCzytaj dalej

Wiadomości zasmuciły środowisko sportowe

Wiadomości o śmierci dwóch młodych piłkarzy pogrążyły w rozpaczy całe środowisko sportowe. Zawodnicy klubu Biała Spiska ze Słowacji spędzali swój wolny czas na jeziorze podczas pływania na pontonie. Był on jednak bardzo niestabilny, w konsekwencji czego sześciu pasażerów wpadło do wody. Czterej potrafili pływać i dopłynęli do brzegu. Erik Jurcak i Jan Sedlak nie mieli jednak szczęścia.

Obaj 20-latkowie nie umieli pływać i nie zdołali dopłynąć do brzegu. Tym razem nie pomogła nawet szybka interwencja służb ratowniczych. Długo nie udało się odnaleźć ciał dwóch zawodników, których oficjalnie uznano za zaginionych. Dziś jednak odnaleziono zwłoki Jana Sedlaka i Erika Jurcaka.

Z ostatniej chwili. PZPN ogłosił ważną informację, legendarny polski klub dostanie gigantyczną karęZ ostatniej chwili. PZPN ogłosił ważną informację, legendarny polski klub dostanie gigantyczną karęCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci dwóch zawodników brzmią wyjątkowo przykro

Erik Jurcak i Jan Sedlak z pewnością mieli jeszcze przed sobą całą zawodniczą karierę. Mieli szansę na osiąganie niemałych sukcesów, jednak dzisiejsze informacje pogrążyły całe środowisko piłkarskie w żałobie. Kibice zaczęli przekazywać klubowi kondolencje po stracie dwóch utalentowanych piłkarzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje aktor znany z seriali na TVP i Polsacie. Zmarł w wyniku zapalenia płuc
  2. Wprowadzają wyczekiwany zakaz. Polska wieś jest wściekła, mieszkańcom grożą wysokie mandaty
  3. Nowy kontroler do Xbox Series X. Wyciekło zdjęcie prawdopodobnego modelu
  4. Szokujące doniesienia z Hiszpanii. Leo Messi wściekły na Barcelonę, może odejść z Hiszpanii
  5. Awantura po awansie Widzewa. Kibice Łodzian wygwizdali, wyklinali i poniżyli swoich piłkarzy, potrzebna była interwencja policji
  6. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  7. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News