Wiadomości nie żyje
ZeStadionu
Autor Piotr Bernaciak - 30 Października 2020

Polskie media podają dalej druzgocącą wiadomość. Nie żyje kultowa postać polskiego sportu, znały go tysiące Polaków

Wiadomości o śmierci zasłużonego dla polskiego sportu mężczyzny wywołały potworny smutek wśród tysięcy fanów tej dyscypliny. Chodzi o człowieka, który poświęcił sportowi całe swoje życie. Jego odejście to wielki cios dla całej społeczności.

Wiadomości dotyczące odejścia słynnego sportowca sprzed lat wywołały ogromny smutek wśród fanów z całego kraju. Dowiedzieliśmy się bowiem o odejściu mężczyzny, który od wielu lat pracował przy swojej ukochanej dyscyplinie.

Chodzi o osobę, która chciała być blisko sportu do swoich ostatnich dni. To właśnie dzięki temu kojarzyli go fani dyscypliny z całego kraju, choć tak naprawdę było mu najbliżej jedynie do ukochanego klubu.

Dziś rano media potwierdziły smutne wiadomości na temat śmierci Tadeusza Raka.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Grzegorz Krychowiak był o krok od legendarnego klubu. Mógł trafić tam już latem, zabrakło naprawdę niewiele
  2. TVN pilnie ostrzega Polaków. Zacznie się już dzisiaj, ogromne niebezpieczeństwo i zagrożenie aż do soboty
  3. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Stanisław Gazda, gwiazdor miał 82 lata
Justyna Żyła zaskakuje. Pokazała się zupełnie bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Justyna Żyła zaskakuje. Pokazała się zupełnie bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Wiadomości. Nie żyje Tadeusz Rak

Tadeusz Rak od wielu lat był związany ze swoją ukochaną dyscypliną sportową, jaką był żużel. Już w 1975 roku młody wówczas zawodnik reprezentował barwy Włókniarza Częstochowa, jednej z najpopularniejszych drużyn w kraju. Udawało mu się odnosić indywidualne sukcesy.

Startował on również w młodzieżowych mistrzostwach Polski. Ostatecznie zajął na nich dopiero 15. miejsce, jednak mimo wszystko same występy na turnieju takiej rangi niewątpliwie można uznać za duży sukces.

Przez lata reprezentował on jeszcze barwy ukochanego Włókniarza, a po zakończeniu swojej kariery nie chciał żegnać się z zespołem, do którego był tak bardzo przywiązany. Szukał więc innej możliwości na to, by znaleźć zatrudnienie w barwach klubu. Ostatecznie spełnił swój cel.

Już wkrótce usłyszał dobre wiadomości - znalazło się dla niego miejsce w roli kierownika startu, a po latach otrzymał propozycję pracy jako kierownik parku maszyn. To właśnie z tej funkcji znali go kibice, nie tylko ci, którzy wspierają Włókniarz Częstochowa. Pracował w tej roli przez wiele lat.

Dziś rano prezes Włókniarza Częstochowa ogłosił jednak śmierć Tadeusza Raka. Wszystko pojawiło się w wypowiedzi Michała Świącika, po której fani natychmiast zaczęli wyrażać swój smutek. Smutne wiadomości pogrążyły wiele osób w żałobie.

Właśnie ogłoszono pilną informację. Mecz reprezentacji Polski z Holandią odwołany, podano ważną wiadomośćWłaśnie ogłoszono pilną informację. Mecz reprezentacji Polski z Holandią odwołany, podano ważną wiadomośćCzytaj dalej

Wiadomości zostały potwierdzone przez prezesa

- Jeszcze niedawno spotykaliśmy się porozmawiać i powspominać. Spoczywaj w spokoju przyjacielu - napisał Michał Świącik, prezes Włókniarza Częstochowa, cytowany przez portal WP SportoweFakty. Wiele osób zaczęło podawać swoje kondolencje.

Pogrzeb Tadeusza Raka odbędzie się w sobotę na Cmentarzu Kule o 13:00.

źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poszła na zakupy do Auchan i poczuła ogromne zagrożenie. Wezwała policję
  2. Bardzo niebezpieczne oszustwo. Cyberprzestępcy podszywają się pod WHO
  3. Grzegorz Krychowiak był o krok od legendarnego klubu. Mógł trafić tam już latem, zabrakło naprawdę niewiele
  4. Ciężka sytuacja Lecha Poznań. Najwięksi rywale bezlitośni, awans z grupy niemożliwy?
  5. Klasyk w Pucharze Polski odwołany. Kibice nie kryją rozczarowania
  6. Rozpędzony czołg z impetem wjechał w osobową Skodę. Niezwykły wypadek - Wideo
  7. Washington Post: otrzymał 27 ciosów nożem, bo poprosił o założenie maseczek

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News