Widzew Łódź
Youtube Canal Plus
Autor Mateusz Dziubiński - 25 Lipca 2020

Zbigniew Boniek komentuje awans Widzewa. Szef PZPN wstydzi się za swój były klub

Widzew Łódź w sobotę wywalczył awans do I ligi mimo porażki w decydującym spotkaniu ze Zniczem Pruszków. Wielkiej fety jednak nie było, za to był wielki skandal. Po końcowym gwizdku zirytowani postawą piłkarzy kibice wtargnęli na boisko i zmuszona była interweniować policja. Awans swojego byłego klubu i sytuację skomentował prezes PZPN Zbigniew Boniek. Szef polskiej piłki w mocnych słowach podsumował postawę piłkarzy z Łodzi. 

Widzew Łódź ma powody do zadowolenia, gdyż wywalczył awans do I ligi. Okoliczności, w jakich udało się awansować, są jednak wyjątkowo szokujące. Na drużynę, która przegrała decydujący mecz ze Zniczem Pruszków spadła fala krytyki, także ze strony szefa PZPN Zbigniewa Bońka.

Wielka tragedia obiegła media. Nie żyje Aleksander Iwanicki, poszedł na grzyby, a policja dokonała tragicznego odkryciaWielka tragedia obiegła media. Nie żyje Aleksander Iwanicki, poszedł na grzyby, a policja dokonała tragicznego odkryciaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków


Widzew Łódź awansuje do I ligi w atmosferze skandalu

Skandalem zakończyło się sobotnie spotkanie Widzewa Łódź ze Zniczem Pruszków. Walczący o awans do I Ligi Widzew przegrał 0:1, a mimo to uzyskał promocję. Wszystko za sprawą remisu GKS-u Katowice, który mógł wyprzedzić w tabeli ekipę z Łodzi, gdyby pokonał Resovię Rzeszów. Ostatecznie Katowiczanie tylko zremisowali i to Widzew utrzymał drugą pozycję w klasyfikacji.

Sposób, w jaki udało się wywalczyć awans na zaplecze Ekstraklasy, delikatnie mówiąc, nie spodobał się kibicom Widzewa. Ci wygwizdali piłkarzy i wyzywali ich z trybun. Grupa sympatyków wbiegła również na murawę i próbowała zerwać koszulki z zawodników. Interweniować musiała policja i służby porządkowe. Sytuacja nie spodobała się prezesowi PZPN Zbigniewowi Bońkowi, który grał jako zawodnik w barwach Widzewa.

Pilne informacje w sprawie reprezentacji Polski. Ich rywale odmówili spotkania, nie chcą przylatywać do naszego krajuPilne informacje w sprawie reprezentacji Polski. Ich rywale odmówili spotkania, nie chcą przylatywać do naszego krajuCzytaj dalej


Zbigniew Boniek w mocnych słowach o Widzewie

Boniek postanowił pogratulować oczywiście swojej dawnej ekipie, jednak we wpisie, jaki ukazał się na jego twitterowym koncie, skrytykował także postawę piłkarzy. Można odnieść jasne wrażenie, że prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej jest zażenowany sposobem, w jaki Widzew Łódź uzyskał awans do I Ligi.

- No cóż, Widzew Łódź awansuje, ale w sposób bardzo wstydliwy. Słabo to wyglądało, Gratulacje - napisał Zbigniew Boniek. Trudno nie zgodzić się ze zdaniem szefa polskiej piłki.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Matka zrobiła przy malutkiej córce niewybaczalną rzecz. Wstrząsające sceny, mogło się skończyć tragedią
  2. Prezes ZUS jasno o wieku emerytalnym: Polacy powinni pracować dłużej, do wykonania ogrom pracy
  3. Chińczycy znaleźli największą dziurę świata. "Smocza Dziura" jest w centrum konfliktu zbrojnego
  4. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  5. Arkadiusz Milik jednak przejdzie do giganta? Pojawiła się wielka szansa dla Polaka
  6. Żona Radosława Majdana zadziwia. Jej żart oburzył tysiące Polaków, wyśmiewa się z bardzo ciężko chorych? (FOTO)
  7. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News