Wisła Kraków
AGENCJA SE/East News
Autor Piotr Mika - 19 Września 2020

Kolejne kłopoty Wisły Karków. Kibice są wściekli, zaczęli obrażać trenera

Wisła Kraków w piątkowym meczu Ekstraklasy przeciwko Wiśle Płock została całkowicie zdominowana i poniosła dotkliwą porażkę 0:3 na swoim stadionie. Kibice zaczynają tracić cierpliwość, ponieważ krakowski klub sportowo radzi sobie coraz gorzej, a fani domagają się zwolnienia trenera Skowronka.

Wisła Kraków pogrąża się w coraz większym sportowym chaosie. W poprzednim sezonie Biała Gwiazda utrzymała się w Ekstraklasie, ale była na ostatnim bezpiecznym miejscu, z 5 punktami przewagi nad Koroną Kielce. W tym sezonie o utrzymanie będzie dużo łatwiej, bo spada tylko jedna drużyna, ale kibice Wisły nie potrafią zaakceptować tak słabej postawy swojej drużyny.

1. Gdy wyszło na jaw, kto jest dziadkiem Adama Małysza, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendę
  2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  3. Media są zgodne, gwiazda TVN bierze ślub ze znanym polskim dziennikarzem sportowym. Niewiele osób wiedziało, że są razem
Wielki Bartosz Zmarzlik znów triumfuje. Polak jedzie po mistrzostwo świataWielki Bartosz Zmarzlik znów triumfuje. Polak jedzie po mistrzostwo świataCzytaj dalej

Wisła Kraków przegrywa, kibice obrażają trenera

Nafciarze, podobnie jak krakowska drużyna, w trzech pierwszych meczach Ekstraklasy nie wygrali. To spotkanie mogło być przełamaniem zarówno dla jednych jak i drugich, ale szybko okazało się, że Białej Gwieździe będzie trudno o zwycięstwo. Już na samym początku spotkania Wisła Płock wyszła na prowadzenie - w 8. minucie bramkę zdobył wychowanek Wisły Kraków, Alan Uryga.

Później wcale nie było lepiej. Przed samym końcem pierwszej połowy, w 43. minucie bramkę zdobył Michalski. Po przerwie w 71. minucie gospodarzy dobił Damian Rasak, dla którego był to pierwszy gol zdobyty w Ekstraklasie, na którego czekał aż 87 meczów. Wisła Kraków Była bezradna, a zespołowi w żaden sposób nie pomógł trener Artur Skowronek, który usłyszał z trybun wiele gorzkich słów.

Z ostatniej chwili: Puchar Świata w Wiśle może zostać przełożony. Wszystko przez decyzję rządu FinlandiiZ ostatniej chwili: Puchar Świata w Wiśle może zostać przełożony. Wszystko przez decyzję rządu FinlandiiCzytaj dalej

Dziwne decyzje szkoleniowca, fani Białej Gwiazdy są wściekli

Kibice Wisły Kraków zaczęli obrażać swojego trenera, zarzucając mu, delikatnie mówiąc, brak kompetencji - To jest prawda oczywista, to jest właśnie wuefista - można było usłyszeć z trybun. Fani gospodarzy pozdrowili również Radosława Sobolewskiego, trenera Wisły Płock, ale i legendę Białej Gwiazdy, w której po zakończeniu kariery pracował jako asystent trenera. Kibice śpiewali by "wrócił do domu".

Z pewną krytyką obecnego szkoleniowca Wisły Kraków, Artura Skowronka, nie można się nie zgodzić. Główny zarzut wobec niego jest taki, że ustawia on piłkarzy nie na swoich pozycjach. Uwagę na to zwrócił na swoim koncie na Twitterze dziennikarz Piotr Majchrzak.

6. Pamiętacie Mareczka z "Czterdziestolatka"? Nie do wiary, czym się teraz zajmuje