Wisła Kraków
Facebook - Wisła Kraków
Autor Mateusz Dziubiński - 29 Listopada 2020

Stało się. Wisła Kraków wydała komunikat w sprawie trenera, właściciele nie wytrzymali

Wisła Kraków przegrała w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy na własnym boisku z Zagłębiem Lubin 1:2. Po tym spotkaniu klub z Małopolski wydał pilny komunikat. Poinformowano, że ze stanowiska trenera pierwszej drużyny zwolniony został Artur Skowronek. Jest to wynik fatalnej dyspozycji zespołu w tym sezonie. 

Wisła Kraków zanotowała kolejną porażkę w sezonie. Tym razem lepsza w bezpośrednim starciu okazała się drużyna Zagłębia Lubin. Dla działaczy z Małopolski było to za wiele. Po spotkaniu zapadła decyzja o zwolnieniu trenera Artura Skowronka.

Adam Małysz nie jest katolikiem. Na jaw wyszła cała prawda, mało kto wie o jego prawdziwej religiiAdam Małysz nie jest katolikiem. Na jaw wyszła cała prawda, mało kto wie o jego prawdziwej religiiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Adam Małysz nie jest katolikiem. Na jaw wyszła cała prawda, mało kto wie o jego prawdziwej religii
  2. Hanna Lis przekazała druzgocącą wiadomość. Chodzi o jej córkę, współczujemy z całego serca pani Haniu
  3. Kamil Stoch mieszka w prawdziwym pałacu. Luksusy za miliony, pławi się w bogactwie (FOTO)


Wisła Kraków zwolniła trenera, nagła decyzja klubu

W sobotę Wisła Kraków podejmowała na swoim boisku drużynę Zagłębia Lubin. Do starcia z “Miedziowymi” zawodnicy z Krakowa przystępowali w nienajlepszych nastrojach. W ostatnich trzech meczach zdobyli tylko punkt.

Drużynie towarzyszyły plotki o planowanym zwolnieniu trenera Artura Skowronka. Sam szkoleniowiec miał świadomość, że sobotni mecz może być dla niego walką nie tylko o ligowe punkty, ale i posadę. Mówił o tym na przedmeczowej konferencji prasowej.

- Wyniki rozliczają moją pracę i z tygodnia na tydzień trzeba udowadniać, że się broni tą pracą. Ludzie, którzy są wokół tego zespołu, podejmą decyzje, które będą dobre dla klubu, bo dziś w klubie są tacy ludzie. Muszą się z tym liczyć. - mówił w piątek.

Wiślacy rozpoczęli mecz z Zagłębiem od prowadzenia. Podobnie jak w innych meczach tego sezonu, nie zdołali jednak utrzymać prowadzenia i ostatecznie przegrali 1:2. Podobnie było w starciach z Lechią Gdańsk i Wartą Poznań.

Wisła Kraków zanotowała tym samym już piątą porażkę w tym sezonie. “Biała Gwiazda” znajduje się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej. Nas okupującym ostatnie miejsce Piastem Gliwice ma tylko dwa punkty przewagi.

Marta Linkiewicz odkryła swoją intymność w sieci. Pokazała ciało, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz odkryła swoją intymność w sieci. Pokazała ciało, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej


Kolejna porażka przelała czarę goryczy, Artur Skowronek zwolniony

Dla właścicieli klubu spod Wawelu było to zbyt wiele. W sobotę wieczorem zaledwie dwie godziny po meczu z Zagłębiem, wydano specjalny komunikat. Klub poinformował o zwolnieniu trenera Artura Skowronka.

- Właściciele oraz zarząd klubu pragną podziękować szkoleniowcowi za wkład włożony w odbudowę drużyny, a przede wszystkim za podjęcie się rok temu i realizację z powodzeniem wymagającej misji ratowania zespołu borykającego się w ubiegłym sezonie z ogromnymi trudnościami - brzmiał komunikat Wisły Kraków.

Artur Skowronek pracował w Wiśle Kraków od 14 listopada 2019 roku. W tym czasie w znacznym stopniu przyczynił się do uratowania klubu przed spadkiem z Ekstraklasy w poprzednim sezonie. Nazwisko jego następcy nie jest na razie znane. Wisłę już w piątek czeka derbowy pojedynek z Cracovią.

Źródło: Wisła Kraków

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Niesamowita oferta w Lidlu. Telewizor z 4K "za grosze"
  2. Pilny komunikat ZUS. Płatnicy powinni się pospieszyć. Wnioski tylko do poniedziałku
  3. Skandal w sprawie śmierci Diego Maradony. Pielęgniarka przyznała się do kłamstwa, miała być zmuszona
  4. Adam Małysz nie jest katolikiem. Na jaw wyszła cała prawda, mało kto wie o jego prawdziwej religii
  5. Kamil Stoch mieszka w prawdziwym pałacu. Luksusy za miliony, pławi się w bogactwie (FOTO)
  6. Paulini z Jasnej Góry w słusznej sprawie. "To naturalny odruch serca, dzielimy się tym czym możemy"
  7. Grażynka z “Rolnik szuka żony” dumnie prezentuje swe atuty na fotelu. Wymowny sygnał dla adoratorów [foto]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News