Milan kupił Theo Hernandeza
Autor Piotr Bernaciak - 6 Lipca 2019

Włoskie media: Theo Hernandez w Milanie

Milan zaczyna transferową ofensywę. Jak się dowiadujemy, klub Krzysztofa Piątka jest już pewny, że sprowadzi Theo Hernandeza. Przekonują o tym włoskie media. Obrońca dostanie szansę regularnej gry.

Milan podpisał kontrakt z Theo Hernandezem, o czym przekonują zgodnie zarówno włoskie, jak i hiszpańskie media. Obrońca dołączy do Krzysztofa Piątka i spółki już od nadchodzącego sezonu, by przygotowywać się do walki o zajęcie miejsca w pierwszej czwórce i zdobycie upragnionego awansu do Ligi Mistrzów. Niewykluczone, że dzięki obiecującym transferom uda się go zapewnić.

Real Madryt podpisuje tego lata kontrakty z wieloma gwiazdami, co oznacza, że musi się również pożegnać z kilkoma zawodnikami, którzy nie stanowią trzonu zespołu. W związku z tym drużynę opuścili już Marcos Llorente, Mateo Kovacić i Raul de Tomas, a następny w kolejce ma być właśnie Theo Hernandez. Dowiedzieliśmy się, że Milan przesłał już do siedziby ligi dokumenty potwierdzające transfer Hiszpana.

Milan podpisał kontrakt z Theo Hernandezem

Kwota transferu ma wynosić 20 milionów euro, a zawodnik w końcu będzie mógł cieszyć się regularną grą w pierwszym składzie. To właśnie na tym najbardziej zależało samemu piłkarzowi, którego zaczynało denerwować to, że w Madrycie nie dostaje możliwości prezentowania swojej możliwości.

Milan rozpoczyna wielką przebudowę i już niebawem możemy spodziewać się kolejnych transferów do klubu. Krzysztof Piątek może być jednak spokojny o swoje miejsce zarówno w drużynie, jak i w wyjściowym składzie. Polski napastnik z pewnością zacznie sezon jako podstawowy napastnik klubu i dostanie odpowiedzialne zadanie strzelania kolejnych goli dających drużynie punkty w Serie A.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News