Wojciech Szczęsny
Youtube.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Marca 2020

Wojciech Szczęsny czeka na wyniki testów na COVID-19. Ważne słowa bramkarza

Wojciech Szczęsny razem z całą drużyna Juventusu Turyn został poddany przymusowej kwarantannie po tym, gdy u jednego z zawodników “Starej Damy” test na obecność w organizmie koronawirusa dał wynik pozytywny. Polski golkiper mimo izolacji zdołał udzielić wywiadu.

Wojciech Szczęsny jako jeden z pierwszych reprezentantów Polski i piłkarzy w ogóle miał kontakt z koronawirusem. Jego klubowy kolega Daniele Rugani, był pierwszym spośród wielu już zawodników Serie A, u których wykryto obecność wirusa. Z powodu bezpośredniego kontaktu z Włochem podczas hitowego starcia między Juventusem i Interem mediolan, obie drużyny poddano kwarantannie.

Żona Bartosza Bereszyńskiego przerwała milczenie. Opowiedziała o chorobie męża i ostrzegła PolakówŻona Bartosza Bereszyńskiego przerwała milczenie. Opowiedziała o chorobie męża i ostrzegła PolakówCzytaj dalej

Wojciech Szczęsny wciąz przebywa kwarantannę

Polski bramkarz wciąż przebywa w izolacji. Zdołał jednak udzielić wywiadu wideo na kanale “Foot Truck”, Łukasza Wiśniowskiego i Jakuba Polkowskiego. Szczęsny w programie zastanawiał się między innymi nad futbolową rzeczywistością po pandemii.

- Ciekaw jestem, jak koronawirus wpłynie na rynek transferowy. Najbogatsze kluby stracą przez całą sytuację kilkanaście, może kilkadziesiąt milionów euro, więc nie będą pewnie mogły zbytnio szaleć na rynku, zaś biedniejsze kluby będą zmuszone sprzedawać piłkarzy po atrakcyjnych cenach - powiedział.

Odniósł się również do rywalizacji o mistrzostwo Włoch, która w tym sezonie jest wyjątkowo zacięta. Wyraził również nadzieję, że rozgrywki mimo wszystko uda się dokończyć.

- Po to się gra cały rok, żeby skończyć wszystkie rozgrywki. Mam nadzieję, że nam się to uda. Inter gra fajnie, a Lazio bardzo fajnie. Ich gra nas motywuje, bo rok temu - na tym etapie sezonu - mieliśmy wielką przewagę punktową, teraz jej nie ma. Fajnie, że możemy wreszcie poczuć trochę presji - stwierdził Szczęsny.

Były bramkarz reprezentacji Polski zatrzymany. Miał plantację konopi indyjskichByły bramkarz reprezentacji Polski zatrzymany. Miał plantację konopi indyjskichCzytaj dalej

Zawodnik zdradził informację o stanie zdrowia. Swoim wyznaniem zszokował kibiców

Najbardziej jednak wszystkich kibiców interesuje aktualny stan zdrowia golkipera reprezentacji Polski. Zawodnik podzielił się stwierdzeniem, które niejednego może wprawić w osłupienie. Szczęsnemu jest jak się okazuje wszystko jedno czy zachoruje na koronawirusa czy nie.

- Każdy zawodnik Juve był przejęty sytuacją, ale paniki nie było. Z kolej ja wciąż czekam na wyniki badań, ale czy będę miał wynik pozytywny czy negatywny, to wiele nie zmienia, bo i tak mam narzuconą kwarantannę domową. Nie będę ukrywał: każdy zawodnik myślał o tym, żeby wyjechać z Turynu, ale klub nam na to nie pozwolił. Tym bardziej, że nie wiemy, kiedy wznowimy treningi. Teoretycznie rozgrywki wracają w kwietniu. Ale zobaczymy, czy się uda - powiedział w rozmowie z prowadzącymi program.

Mało kto spodziewałby się takiego stwierdzenia z ust polskiego bramkarza. Miejmy nadzieję, że choroba jednak ominie Wojciecha Szczęsnego i będzie się on cieszył wyłącznie pełnią sił. Tego życzymy!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dobitny apel WHO do wszystkich państw. Zaniedbujemy jedną, arcyważną rzecz
  2. Popularna hala targowa w stolicy zostanie zamknięta. Handel przeniesie się do internetu
  3. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku
  4. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  5. Żona byłego piłkarza Ekstraklasy robi furorę w sieci. Jej wysportowane ciało rozpala internautów (ZDJĘCIA)
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News