Wypadek
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Listopada 2020

Koszmarny wypadek młodej polskiej siatkarki. Odniosła poważne obrażenia, potrzebna jest pilna pomoc

Wypadek, jaki przydarzył się bardzo młodej obiecującej polskiej siatkarce, może zahamować jej szanse na nie tylko sukces sportowy, ale i normalne życie. Nastolatka doznała poważnych obrażeń w wyniku ciężkiego wypadku, a lekarze walczą o jej życie. Z pomocą ruszyła społeczność siatkarska z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej na czele.

Wypadek młodej polskiej siatkarki sprawił, że może ona już nigdy nie zagrać ponownie w ukochaną grę. Ruszyła zbiórka pieniędzy na niezbędną dla dziewczyny rehabilitację. Do akcji włączył się Polski Związek Piłki Siatkowej. Pomóc może każdy.

Artur Szpilka i Przemysław Saleta atakują TVP. Artur Szpilka i Przemysław Saleta atakują TVP. "Kompletna żenada"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jakub Błaszczykowski pławi się w luksusach. Na dom wydał miliony, można się w nim zgubić
  2. Tragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesienia
  3. Mecz reprezentacji Polski odwołany. Stało się, podjęto ostateczną decyzję, fani zdruzgotani

Wypadek młodej siatkarki. Tragiczne szczegóły zdarzenia

Do tragicznego zdarzenia doszło na jednej z polskich dróg. Ucierpiała nastolatka trenująca grę w siatkówkę. Winny zdarzeniu jest kierowca auta, który przekroczył prędkość na pasach dla pieszych.

Straszny wypadek przydarzył się 13-letniej Klaudii. Mieszkająca w miejscowości Żarnowska dziewczynka trenuje siatkówkę i należy do Akademii Siatkówki Pliński i Wika w Łebie. Dziewczynka doznała poważnego uszczerbku na zdrowiu.

Młoda zawodniczka ucierpiała w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia drogowego. Gdy nastolatka wracała z treningu, została potrącona na pasach dla pieszych przez kierowcę rozpędzonego auta. Nieodpowiedzialny kierowca jechał z dużą prędkością.

Siła uderzenia była tak duża, że dziewczynka została odrzucona około 30 metrów dalej. 13-latka została przewieziona do szpitala w Gdańsku. Lekarze udzielili jej pomocy i będą starali się wybudzić nastolatkę ze śpiączki, w której ta aktualnie się znajduje.

Diego Maradona pilnie przewieziony do szpitala. Jego stan nie napawa optymizmemDiego Maradona pilnie przewieziony do szpitala. Jego stan nie napawa optymizmemCzytaj dalej

Każdy może pomóc młodziutkiej zawodniczce

Los młodziutkiej siatkarki, poruszył całe środowisko tego sportu w Polsce. W serwisie pomagam.pl ruszyła zbiórka środków na rehabilitację, której Klaudia będzie potrzebować po wybudzeniu ze śpiączki. Przekazać pieniądze może każdy.

W akcję zaangażował się między innymi Polski Związek Piłki Siatkowej, który udostępnił na swoich profilach w mediach społecznościowych link do internetowej zbiórki. W tej chwili udało się zebrać na leczenie dziewczynki już ponad 12 tysięcy złotych.

- W imieniu Fundacji Polska Siatkówka polecamy uwadze zbiórkę na rehabilitację 13-letniej siatkarki, Klaudii. Mamy nadzieję, że jak zawsze wsparcie siatkarskiej społeczności okaże się nieocenione - czytamy.

Nie wiadomo na razie, w jakim stanie będzie młoda siatkarka po wybudzeniu ze śpiączki. Jej powrót do zdrowia i normalnego funkcjonowania, a także gry w ukochaną przez nią dyscyplinę sportu, może być bardzo utrudniony.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mówiła, że dziecko zraniło się w wypadku, ale nie wiedziała, że jest nagrywana. Przerażające zachowanie opiekunki
  2. Niesamowite zjawisko na komecie. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Tysiące Polaków w żałobie. Nie żyje prawdziwa ikona polskiego sportu, porażająca wiadomość
  4. TVP Sport przekazało kibicom wspaniałe informacje. Już jutro pokażą mecz, na który czekają tysiące Polaków
  5. Gdy dowiedzieliśmy się, kim był dziadek Agnieszki Radwańskiej, oniemieliśmy. Chodzi o legendę polskiego sportu
  6. Pijany 18-latek bez prawa jazdy zabił w wypadku dwie osoby
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News