Wypadek rajd
Pixabay
Autor Łukasz Kowalski - 11 Października 2020

Nie żyje 21-letnia gwiazda, fani pogrążeni w żałobie. Koszmarny wypadek, zdjęcia przyprawiają o ciarki

Wypadek podczas rajdu Portugalii zakończył się tragicznie. Zaledwie 600 metrów po starcie odcinka jeden z samochodów wypadł z trasy i się rozbił. Mimo szybkiej interwencji służb medycznych nie udało się uratować 21-letniej pilotki samochodu. Organizatorzy i kibice są pogrążeni w żałobie.

Wypadek podczas rajdu Portugalii zakończył się tragicznie. Organizatorzy Vidreiro Centro de Portugal poinformowali, że wyniku wypadku zmarła 21-letnia pilotka Laura Salvo, która jechała autem prowadzonym przez Miquela Sociasa. Do wypadku doszło ok. 600 metrów od startu sobotniego odcinak.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Iga Świątek poruszyła nas do granic. Tuż po finale Rolanda Garrosa zrobiła coś pięknego, łzy same cisną się do oczu
  2. Przełomowy wyrok sądu. Jednak nie wszyscy będą musieli wymieniać prawa jazdy
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Iga Świątek nie musi już pracować do końca życia. Za dzisiejsze zwycięstwo dostała zasłużoną, kosmiczną fortunęIga Świątek nie musi już pracować do końca życia. Za dzisiejsze zwycięstwo dostała zasłużoną, kosmiczną fortunęCzytaj dalej

Wypadek podczas rajdu Portugalii

Auto, które kierował Socias wypadło z trasy i uderzyło w drzewo około 600 metrów po starcie. Niektóre źródła podają, że kierowany przez hiszpańską ekipę Peugeot 208 uderzył w inną maszynę, która wcześniej w tym samym miejscu wypadła z trasy.

Służby ratownicze błyskawicznie przystąpiły do akcji ratunkowej. Portugalskie media informują, że były na miejscu zdarzenia już dwie minuty po zdarzeniu. Wezwano także helikopter ratowniczy. Według informacji podanych przez media udało się medykom na chwilę przywrócić Salvo funkcje życiowe, ale nagle zmarła przed przylotem helikoptera.

Organizatorzy rajdu pogrążeni się w żałobie. Udział w rajdzie brała także siostra zmarłej pilotki, Maria. Po tragicznych informacjach wycofała się z rywalizacji. Kilka godzin później organizatorzy przekazali informację o przerwaniu rywalizacji. Rajd nie zostanie już dokończony.

Roznegliżowana Justyna Żyła w łóżku z nowym chłopakiem. Podpis zdjęcia mówi wszystko (FOTO)Roznegliżowana Justyna Żyła w łóżku z nowym chłopakiem. Podpis zdjęcia mówi wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Tragiczne doniesienia z Portugalii

Cały świat sportów motorowych pogrążył się w żałobie. Mimo młodego wieku Salvo miała już na koncie starty w ponad 40 rajdach samochodowych. Rajd, który rozpoczął się w piątek zalicza się do klasyfikacji Peugeot Rally Cup Iberica. Wcześniej Salvo z Sociasem startowała w Suzuki Swift Cup. Para miała na koncie w tym roku zwycięstwo Rajdzie del Bierzo.

- Pragniemy złożyć najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom pilotki Laury Salvo, która zmarła dziś rano w wyniku wypadku podczas Rajdu Vidreio Centro w Portugalii. Łączymy się w bólu - napisali przedstawiciele Peugeot Sport. W internecie pojawiła się lawina kondolencji ze strony fanów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. Bill Gates o końcu pandemii. Zostanie z nami na dłużej
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Pamiętacie „Matki, żony i kochanki”? Poruszające słowa Anny Romantowskiej, serialowej Wiktorii, o byłym mężu

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News