Wypadek
Twitter Formula 1
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Lipca 2020

Dramat w trakcie wyścigu F1. Kierowcy Ferrari zderzyli się na początku wyścigu, wszystko nagrała kamera (WIDEO)

Wypadek na trasie wyścigu o Grand Prix Austrii w Formule 1 zupełnie pokrzyżował szyki jednej z najlepszych ekip w stawce. Doszło do szokującej kolizji z udziałem obu kierowców włoskiej stajni Ferrari. Wypadek zarejestrowały kamery umieszczone w bolidach, a uszkodzenia, do jakich doszło w trakcie zderzenia, okazały się tragiczne w skutkach dla obu zawodników zasiadających za kierownicami czerwonokrwistych pojazdów.

Wypadek w Grand Prix Australii Formuły 1 zniweczył plany kierowców słynnej ekipy Ferrari o wywalczeniu jak najlepszej pozycji. Sebastian Vettel i Charles Leclerc już na pierwszym okrążeniu po rozpoczęciu zawodów zderzyli się ze sobą. Kolizję zarejestrowały kamery.

Kamil Stoch zdradził kibicom swoje plany. Wraz z żoną planuje coś wspaniałego, wszystko wyszło na zdjęciu (FOTO)Kamil Stoch zdradził kibicom swoje plany. Wraz z żoną planuje coś wspaniałego, wszystko wyszło na zdjęciu (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała
  2. Dramat w kościele, 5 osób nie żyje, są ranni. Tragiczne wiadomości ze świata


Wypadek kierowców Ferrari zszokował kibiców

W niedzielę karuzela Formuły 1 gości w Austrii, gdzie na torze Red Bull Ring odbywa się Grand Prix Austrii. Zawodom towarzyszył ogromny pech, gdyż plany organizatorów kilkakrotnie pokrzyżowała pogoda. Ostatecznie jednak udało się rozpocząć zmagania, jednak dla niektórych zawodników, zakończyły się one zaskakująco szybko. Już na pierwszym okrążeniu doszło do strasznej w skutkach kolizji między kierowcami Ferrari, Sebastianem Vettelem i Charlesem Leclerciem.

Kilka chwil po rozpoczęciu rywalizacji, na trzecim zakręcie pierwszego okrążenia niedzielnego wyścigu, zderzyli się ze sobą obaj kierowcy włoskiej stajni. Moment kolizji uchwyciły liczne kamery znajdujące się na bolidach zawodników oraz nieopodal toru. Szybko okazało się, że Ferrari ma do przekazania swoim fanów fatalne wiadomości.

Porażające wiadomości obiegły media. Erling Haaland wyrzucony z klubu, decyzja była oczywista (WIDEO)Porażające wiadomości obiegły media. Erling Haaland wyrzucony z klubu, decyzja była oczywista (WIDEO)Czytaj dalej


Ferrari straciło obu kierowców już na pierwszym okrążeniu

Uszkodzenia obu maszyn zajmowanych przez Vettela i Leclerca okazały się na atyle poważne, że musieli oni zakończyć swój udział w rywalizacji o Grand Prix Austrii już po kilku minutach. Vettel w trakcie zderzenia uszkodził tylne skrzydło i natychmiast musiał zrezygnować z dalszej jazdy. Leclerc przejechał jeszcze kilka okrążeń, ale i on wkrótce dostał informację od mechaników, że auto nie nadaje się do dalszego ścigania. To kolejny nieudany już wyścig tego sezonu dla słynnego teamu. W ubiegłym tygodniu kierowcy Ferrari rozczarowali, natomiast w tym, bardzo szybko stracili szansę na rehabilitację za słabe wyniki.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Masz w domu stare płyty? Niektóre są warte fortuny, warto przetrzepać piwnice, bo można sporo zarobić
  2. Fenomenalne nagranie. Przelot komety uchwycony przez Międzynarodową Stację Kosmiczną
  3. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  4. Kultowy klub o krok od awansu do polskiej Ekstraklasy. Mogą awansować za tydzień, trzeba spełnić jeden warunek
  5. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  6. Zdjęcia - Zwolennik Andrzeja Dudy postanowił w nietypowy sposób wyrazić poparcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News