Wypadek
Twitter Israel Start-Up Nation / Israel Cycling Academy
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Lipca 2020

Dramatyczny wypadek w Polsce. Samochód i motor zderzyły się w trakcie wyścigu, nagła interwencja służb

Wypadek na trasie znanego wyścigu rozgrywanego na terenie Polski przyćmił zmagania zawodników. Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów doszło niedługo po starcie rywalizacji i jak się okazało, konieczne było jej zawieszenie. Na miejscu zjawili się ratownicy pogotowia lotniczego, funkcjonariusze policji, a także przedstawiciele prokuratury, którzy przyjrzą się okolicznościom zdarzenia, które zagrażało życiu sportowców.

Wypadek, do którego doszło na trasie rozgrywanego na Mazowszu słynnego wyścigu kolarskiego, zepchnął na dalszy plan sportową rywalizację pomiędzy zawodnikami. Po kolizji konieczna była interwencja ratowników, a także policji.

Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzutyPoważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzutyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny


Wypadek na trasie słynnego polskiego wyścigu

Wszyscy kibice kolarstwa w Polsce mieli wielkie apetyty przed startem wyścigu Dookoła Mazowsza. Słynna impreza jest jedną z pierwszych zorganizowanych na terenie Polski po okresie pandemii koronawirusa. Niestety rywalizację czysto sportową w środę przyćmiło zdarzenie, do jakiego doszło już na pierwszym etapie wyścigu. Doszło do poważnego wypadku, w którym brał udział jeden z pojazdów jadących za grupą kolarzy.

Na trasie wyścigu nagle pojawił się motocyklista, który uderzył w auto jadące za zawodnikami. Na szczęście żaden z zawodników nie był zaangażowany w kolizję i nikomu nic się nie stało, jednak zawody trzeba było przerwać. Po przejechaniu 130 kilometrów kolarze zmuszeni byli zejść z trasy i powrócić do hoteli.

Reprezentant Polski odchodzi z Niemiec. Występował tam wiele lat, kibice nie kryją potężnego smutkuReprezentant Polski odchodzi z Niemiec. Występował tam wiele lat, kibice nie kryją potężnego smutkuCzytaj dalej


Policja i prokuratura badają okoliczności zdarzenia

Na miejscu pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także przedstawiciele policji i prokuratury, którzy teraz zajmą się wyjaśnieniem okoliczności wypadku. Na razie nie wiadomo, jak doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jak poinformował na swoim profilu na Twitterze zespół CCC Development Team, do wypadku doszło po siódmym okrążeniu zawodów, cały etap decyzją organizatorów anulowano, ale rywalizacja od następnego dnia będzie odbywać się zgodnie z planem.

Źródło: "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Druga fala pandemii sparaliżuje służbę zdrowia. Jedno rozwiązanie może temu zapobiec
  2. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna
  3. Robert Lewandowski pokazał niesamowity talent małej Klary. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata
  4. Kamil Stoch i Piotr Żyła mają wspólną tajemnicę. Połączył ich nie tylko sport, mało kto o tym wiedział
  5. Rywal Kamila Stocha został piosenkarzem. Znany skoczek nagrał wakacyjny hit (WIDEO)
  6. Wideo - Niezwykle dramatyczny wypadek na autostradzie A1. Samochód mocno dachował po staranowaniu przez ciężarówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News