Zaginięcie
Facebook LKS Klimontowianka PBI Klimontów
Autor Piotr Mika - 3 Sierpnia 2020

Polski piłkarz nagle zaginął. Rodzina nie ma z nim kontaktu, bliscy proszą o pomoc każdego

Zaginięcie 23-letniego zawodnika wstrząsnęło jego bliskimi. Ostatni raz widziany był 1 sierpnia w jednym z holenderskich miast, później nagle zniknął i nie ma z nim żadnego kontaktu. Rodzina i przyjaciele piłkarza starają się o jak największe nagłośnienie sprawy, a do poszukiwań włączył się także obecny klub młodego zawodnika.

Zaginięcie młodego Dominika Kaczora wygląda bardzo niepokojąco. Dwa dni temu kontakt z piłkarzem urwał się całkowicie, rodzina nie ma pojęcia gdzie może przebywać 23-latek i co się z nim dzieje. Na portalu Facebook pojawił się post z prośba o pomoc i jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Dominika.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niepokojące informacje, wykryto zakażenia w dużej firmie. Zatrudnia 5 tysięcy osób
  2. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Rzecznik MZ dobitnie o wakacjach Polaków. Odradza 2 miejsca
Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Zaginięcie 23-letniego piłkarza, rodzina prosi o pomoc

Dominik Kaczor na codzień występował w zespole z województwa świętokrzyskiego, Klimontowiance PBI Klimontów. To właśnie klub poinformował o tym, że 1 sierpnia ok. godziny 17:00 Polak zaginął i od tamtej pory nie ma z nim kontaktu. Wedle informacji z klubu, 23-latek przebywał ostatnio w jednym z holenderskich miast.

- Zaginął Dominik Kaczor piłkarz Klimontowianki urodzony 8 lipca 1997 roku. Ostatnio widziany był w sobotę 1 sierpnia w Midden Peelweg 5. 5975MZ Sevenum w Holandii około godziny 17.00 - od tamtej pory ślad po nim zaginął. Wszystkie osoby które mogą coś wiedzieć na temat Dominika, proszone są o kontakt. Zarazem prosimy również o udostępnienie poniższego postu! - napisał na portalu Facebook obecny klub Dominika.

Zaginięcie

Gigantyczna awantura na konferencji przed Fame MMA. Marcin Najman nie wytrzymał, nagle zaczęła się drakaGigantyczna awantura na konferencji przed Fame MMA. Marcin Najman nie wytrzymał, nagle zaczęła się drakaCzytaj dalej

Duży odzew na wezwanie klubu

Zarówno klub jak i bliscy zaginionego mają nadzieję na choćby szczątkowe informacje o Dominiku, a w szybkim czasie post Klimontowianki udostępniło prawie tysiąc osób. Czy przyniesie to pozytywny efekt, na razie nie wiadomo.

Klimontowianka PBI Klimontów występuje obecnie w świętokrzyskiej klasie okręgowej. Drużyna rozpoczęła już nowy sezon i w pierwszej kolejce wysoko pokonała zespół Orląt Kielce 5:0.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski zapowiada ogromne zmiany dla Polaków. Mają wejść w życie jeszcze w tym miesiącu
  2. Perfidny sposób oszustów, przy bankomacie uważaj jak nigdy. Są jednak dwa sposoby wykiwania złodziei
  3. To on stworzył mysz komputerową. William English zmarł w wieku 91 lat
  4. Kamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforii
  5. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  6. Wielka burza po wpisie Roberta Lewandowskiego. Opublikował zdjęcie, które kompromituje jego żonę, fani Anny osłupieli
  7. Kierowco, miej się na baczności. To w tych miejscach policja łapie na potęge

PYSZNIUTKA LETNIA SAŁATKA Z OGÓRKÓW - PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News