Zakład Iga Świątek
facebook.com/swiatekiga
Autor Łukasz Kowalski - 17 Maja 2020

Piękna Polka przegrała zakład. Musiała się rozebrać i wejść do lodowatego morza (WIDEO)

Przez przegrany zakład piękna polska tenisistka musiała się rozebrać i w bikini wejść do lodowatego morza. Nagranie z "kary" opublikował członek sztabu. Morze Bałtyckie ciągle jest zimne, o czym przekonała się Iga Świątek, która w ramach przegranego zakładu z trenerem musiała wejść do lodowatego akwenu. Polka przebywa w Gdyni, gdzie przygotowuje się do wznowienia sezonu.

Zakład, który przegrała Iga Świątek ze swoim trenerem Piotrem Sierzputowskim, rozbawił kibiców całej Polski. Nasza tenisistka obecnie przebywa w Gdyni, gdzie przygotowuje się do wznowienia sezonu, który został zawieszony z powodu epidemii koronawirusa. Polka nad Morzem Bałtyckim trenuje na gdyńskich kortach ziemnych oraz relaksuje się nad morzem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tysiące Polaków będzie rozczarowanych 1000+ na wakacje. Porażająca opinia eksperta
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatemJustyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatemCzytaj dalej

Zakłady to częsta rozrywka Igi Świątek i jej trenera

Sezon tenisowy został sparaliżowany przez epidemię koroanwirusa. Polka dzięki temu mogła spokojnie przygotowywać się do matury, jednak egzaminy przełożono. Rząd Polski postanowił o stopniowym odmrożeniu sportu i otwarciu kortów tenisowych dlatego wraz z trenerem postanowiła wyjechać do Gdyni, żeby tam szlifować formę przed wznowieniem sezonu i spokojnie kontynuować przygotowania do egzaminu dojrzałości.

Świątek towarzyszy też jej psycholog sportowy Daria Abramowicz, która podzieliła się w sieci zabawnym wideo. Iga Świątek jest w bardzo dobrych relacjach ze swoim trenerem. Nie tylko wspólnie ciężko pracują, ale także wygłupiają się i zakładają o różne rzeczy. Ostatnio "Sierzput" - bo tak nazywa swojego trenera tenisistka - po przegranym zakładzie musiał krzyczeć, że Iga jest najlepsza.

Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieciPrzykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieciCzytaj dalej

Iga Świątek poznała temperaturę Morza Bałtyckiego na własnej skórze

Tym razem to Świątek została pokonana w zakładzie. Za karę musiała rozebrać się i w bikini wejść do Morza Bałtyckiego, którego temperatura wynosi obecnie ok. 10 stopni Celsjusza. Nagraniem z "morsowania" Igi Świątek podzieliła się właśnie jej psycholog Daria Abramowicz. Na wideo widać jak tenisistka wchodzi do morza i krzyczy z powodu niskiej temperatury wody.

Świątek w rankingu WTA zajmuje 49 miejsce. Wyżej o jedną lokatę była tylko raz w karierze, w lutym tego roku. Polka, podobnie jak Agnieszka Radwańska, triumfowała w juniorskim Wimbledonie. Dodatkowo zdobyła złoty medal w grze podwójnej na Letnich Igrzysk Olimpijskich Młodzieży w Buenos Aires w 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Limity turystów na polskich plażach? Wakacje w Polsce mogą być gigantycznym rozczarowaniem
  2. Niebezpieczne odkrycie pod Warszawą. Akcja policji potrwa kilka dni
  3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
  6. Kultowe zawody czasów słusznie minionych. W PRL wielu chciało pracować właśnie tak

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News