Zbigniew Boniek ROMA
.
Autor Piotr Bernaciak - 2 Marca 2020

Zbigniew Boniek walczy o nową funkcję. Polak może objąć bardzo prestiżowe stanowisko

Zbigniew Boniek już niebawem zakończy swoją kadencję w Polskim Związku Piłki Nożnej. Jak się dowiadujemy, Polak może objąć stanowisko poza polskim futbolem. Z pewnością byłoby to dla niego ogromne wyróżnienie.

Zbigniew Boniek z pewnością jest obecnie drugim najbardziej rozpoznawalnym Polakiem, jeżeli chodzi o światowy futbol. Teraz oczywiście pierwsze miejsce na liście zajmuje Robert Lewandowski, jednak przed laty to właśnie były wybitny zawodnik Juventusu i Romy był jednym z najbardziej znanych Polaków występujących na najwyższym światowym poziomie.

Dowiadujemy się, że reputacja, jaką wyrobił sobie Zbigniew Boniek, może pomóc mu w objęciu prestiżowego stanowiska. Dowiadujemy się, że miałoby do tego dojść już po zakończeniu jego kadencji jako prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Oficjalnie dojdzie do tego dopiero jesienią, jednak niewykluczone, że posada zaczeka na Polaka nawet pomimo tego faktu.

Kryzysowa sytuacja w Juventusie. Drugi zespół został poddany kwarantannie, pojawiło się poważne zagrożenieKryzysowa sytuacja w Juventusie. Drugi zespół został poddany kwarantannie, pojawiło się poważne zagrożenieCzytaj dalej

Zbigniew Boniek otrzymał propozycję

Zbigniew Boniek z pewnością nie będzie mógł narzekać na brak propozycji dalszej pracy po zakończeniu pracy jako prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie wykluczał on dalszej współpracy z PZPN, na przykład jako wiceprezes, ale niewykluczone, że zdecyduje się jednak na opcję zagraniczną. Dowiadujemy się bowiem, że pojawiła się konkretna propozycja.

Władze Romy szukają ponoć dyrektora sportowego. Z pewnością kandydatura Bońka jest zrozumiała, bo jest on uwielbiany na Stadio Olimpico i z pewnością zostałby przyjęty bardzo ciepło. Jak się dowiadujemy, o posadę rywalizować miałby z samym Fabio Capello. Wymarzonym kandydatem władz jest Brazylijczyk Leonardo, ale będzie bardzo trudno przekonać go do odejścia z PSG.

Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendąNie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendąCzytaj dalej

Zbigniew Boniek musi się zastanowić

Jeżeli oferta z Romy rzeczywiście nadejdzie, to Zbigniew Boniek będzie musiał zastanowić się, czy interesuje go kariera w ojczyźnie, czy skorzystanie z szansy na podbicie Włoch po raz kolejny. Na ten moment nie można wykluczyć żadnej z możliwości.

fot. East News - Piotr Molecki

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdzie kręcono "Ranczo"? Jest w zupełnie innym miejscu niż wielu myśli, turyści je uwielbiają
  2. Szpital Bródnowski ograniczył działanie SORu. Dezynfekcja po pacjencie
  3. Fatalne wieści w sprawie kontuzji Lewandowskiego. Może wrócić znacznie później, niż zakładano
  4. Krzysztof Piątek wściekły po strzelonym golu. Polak nie był zadowolony z występu
  5. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News