Zbigniew Boniek wiadomość
TVP Sport
Autor Piotr Bernaciak - 2 Czerwca 2020

Zbigniew Boniek podzielił się z Polakami bardzo smutną informację. Łączymy się w bólu

Zbigniew Boniek postanowił opowiedzieć o prawdziwej tragedii, która miała miejsce w jego życiu jakiś czas temu. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej stracił bardzo bliską mu osobę. O wszystkim powiedział dopiero w najnowszym wywiadzie.

Zbigniew Boniek niewątpliwie nalezy do osób, które w trakcie pandemii koronawirusa wypowiadają się publicznie najczęściej. Prezes PZPN musiał odpowiadać na wiele pytań dotyczących powrotu polskiego futbolu, który ostatecznie doszedł do skutku. W konsekwencji zakończenia ciągłych pytań o powrót piłki nożnej Zbigniew Boniek mógł wypowiedzieć się na tematy prywatne.

W związku z jego wypowiedzią dowiedzieliśmy się, że prezes PZPN w trakcie pandemii koronawirusa stracił jedną z bardzo bliskich mu osób. W rozmowie z portalem Onet Zbigniew Boniek wyznał całą prawdę o tym, jak wyglądały ostatnie tygodnie w jego życiu prywatnym. Nie zabrakło bardzo smutnej wypowiedzi dotyczącej odejścia osoby, z którą przyjaźnił się przez wiele lat.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczny wypadek reprezentantki Polski. Zawodniczka walczy o życie
  2. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie
Z ostatniej chwili. Znany zawodnik MMA postrzelony w biały dzień. Pilnie trafił do szpitalaZ ostatniej chwili. Znany zawodnik MMA postrzelony w biały dzień. Pilnie trafił do szpitalaCzytaj dalej

Zbigniew Boniek ujawnił smutną informację

W rozmowie z Onetem Zbigniew Boniek opowiedział o odejściu jednego z jego najbliższych przyjaciół. Przez lata były polski piłkarz przyjaźnił się z Włochem, którego poznał podczas gry w piłkę w tym kraju. Niestety, wiadomości przekazane przez prezesa PZPN nie są pozytywne. Dowiedzieliśmy się, że jego wieloletni włoski przyjaciel Massimo Ruggeri nie żyje.

- Teraz przyjadę i już go nie będzie. Dostał gorączki, zaczął mieć problemy z oddychaniem, zawieziono go do szpitala... Oczywiście przeżywam takie rzeczy, choć w wieku 64 lat człowiek trochę uodparnia się na tego typu wiadomości i liczy się z tym, że niektórzy odchodzą - powiedział Zbigniew Boniek w rozmowie z Onetem, wskazując na swój wielki żal.

Robert Lewandowski opowiedział o zatrważających szczegółach porodu Klary. Ania straciła dużo krwi, sytuacja trwała wiele godzinRobert Lewandowski opowiedział o zatrważających szczegółach porodu Klary. Ania straciła dużo krwi, sytuacja trwała wiele godzinCzytaj dalej

Zbigniew Boniek przekazał fatalną wiadomość

Wielu kibiców zaczęło przesyłać kondolencje Zbigniewowi Bońkowi, który nie może nawet zjawić się we Włoszech na pogrzebie przyjaciela, którego znał od bardzo wielu lat. Obecna sytuacja związana z pandemią mu na to nie pozwala, choć sam prezes deklaruje, że pojawi się na cmentarzu tak szybko, jak będzie to możliwe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zagrożenie na południu Polski. Może być jeszcze gorzej, trzeba mieć się na baczności
  2. Kilkaset budynków bez ciepłej wody. Mieszkańcy nie mogą się umyć, do kiedy to potrwa?
  3. Nie żyje Piotr Rocki. Nocą legenda Ekstraklasy przegrała walkę z chorobą
  4. Kto jest najbogatszym piłkarzem na świecie? Wielkie zaskoczenia w pierwszej dziesiątce
  5. Gwiazda reprezentacji Polski leczyła się u psychiatry. Choroba zaatakowała niedawno
  6. Wojsko przejmie bezrobotnych. 3 tys. zł za miesiąc szkolenia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News