Zbigniew Boniek
Youtube TVP Sport
Autor Piotr Mika - 5 Sierpnia 2020

Co się dzieje ze Zbigniewem Bońkiem? Prezes PZPN nagle stracił wiele kilogramów, zmienił się nie do poznania

Zbigniew Boniek tym razem nie zaszokował kibiców piłki nożnej kolejną kontrowersyjną wypowiedzią, a postanowił podzielić się z fanami zdjęciami z pobytu we Włoszech, gdzie odwiedził swoją rodzinę. Na Twitterze prezes PZPN opublikował zdjęcia ze swoimi wnukami, których pieszczotliwie nazywa... "Numerem 4" i "Numerem 5". Fani zwrócili jednak uwagę na coś innego.

Zbigniew Boniek na swoim profilu na Twitterze potrafi wywołać prawdziwą burzę za sprawą swoich wypowiedzi. Teraz jednak postanowił na swoim profilu pochwalić się dwójką swoich wnuków (łącznie ma ich pięcioro). Same zdjęcia nie są zaskoczeniem, ponieważ Boniek już wcześniej dał się poznać jako bardzo rodzinny człowiek, jednak postura byłego reprezentanta fanów bardzo zmartwiła fanów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Poważny problem z turystami na Śnieżce. Władze apelują. Sytuacja coraz bardziej wymyka się spod kontroli
Tysiące Polaków w żałobie. Dotarła do nas najgorsza wiadomość w sprawie poszukiwań 23-letniego polskiego piłkarzaTysiące Polaków w żałobie. Dotarła do nas najgorsza wiadomość w sprawie poszukiwań 23-letniego polskiego piłkarzaCzytaj dalej

Zbigniew Boniek przesadnie schudł? Fani zaskoczeni

Prezes PZPN jako ojciec syna i dwóch córek doczekał się już pięciorga wnucząt. Teraz postanowił udać się w odwiedziny do swojej rodziny mieszkającej we Włoszech. Na Twitterze zaś udostępnił fotografie dwójki swoich wnuków, których w żartobliwy sposób... numeruje - Nr 4 i 5 w wielkiej formie - napisał pod zdjęciami Boniek. Jednak to nie dwójka uroczych dzieci zwróciła uwagę internautów.

Wielu komentujących zwróciło uwagę, że Zbigniew Boniek wygląda na zdjęciu na mocno wychudzonego, jakby w krótkim czasie stracił kilka lub kilkanaście kilogramów. "Panie Prezesie, dietka jakaś czy szurando po nosie? Ładnie waga spadła.", "Panie Zbyszku schudł Pan z tych nerwów" "Panie Prezesie, ależ Pana kochane wnuki wykończyły. Wygląda Pan na 10 kg mniej" pisali zaintrygowani internauci.

Zbigniew Boniek

Z ostatniej chwili. Trener reprezentacji Polski ogłosił, że rezygnuje. Będzie prowadził Polaków jeszcze kilka miesięcyZ ostatniej chwili. Trener reprezentacji Polski ogłosił, że rezygnuje. Będzie prowadził Polaków jeszcze kilka miesięcyCzytaj dalej

Chwila wytchnienia od bieżących spraw

Dla Zbigniewa Bońka wyjazd do Włoch może być chwilą na odpoczynek od ostatnich wydarzeń. Głośno było w ostatnich dniach o karze za korupcję dla Cracovii, która zdaniem wielu jest zbyt niska (1 mln złotych kary oraz odjęcie 5 puntków w przyszłym sezonie) i upatrują w tym interesu prezesa PZPN. Dużym echem odbiła się także sprawa konfliktu Bońka z dziennikarzem Piotrem Nisztorem, o czym pisaliśmy niedawno na naszym portalu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka przez dwa dni sprzedaje za pół ceny. Wystarczy kupić dwa produkty z jednej kategorii
  2. Mrówki stworzyły żywy most by napaść na gniazdo os. Niesamowite nagranie
  3. Wielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportu
  4. Artur Boruc wprawił kibiców w osłupienie w centrum Warszawy. Został przyłapany, nie pozbył się nałogu
  5. Cristiano Ronaldo myślał o odejściu z Juventusu. Był poirytowany poziomem kolegów
  6. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News