Zbigniew Boniek
Piotr Molecki/East News
Autor Bartosz Goluch - 8 Marca 2020

Zbigniew Boniek zabrał głos ws. meczów kadry. Kibice zostaną wpuszczeni na stadion?

Zagrożenie epidemią koronawirusa pojawiło się również w Polsce. Z powodu wysypu zachorowań w Europie odwoływane są kolejne wydarzenia sportowe. Czy podobny scenariusz czeka marcowe sparingi kadry? Prezes PZPN zabrał głos w tej sprawie.

Zbigniew Boniek twierdzi, że przy zastosowaniu dodatkowych środków ostrożności będzie można bez przeszkód rozegrać towarzyskie mecze reprezentacji Polski z Finlandią i Ukrainą. Prezes PZPN liczy, że epidemia koronawirusa nie wpłynie na terminarz naszej kadry.

Świetny występ polskiego zawodnika. Wspaniałe skoki dały mu miejsce na podiumŚwietny występ polskiego zawodnika. Wspaniałe skoki dały mu miejsce na podiumCzytaj dalej

Zbigniew Boniek uspokaja kibiców

- Uważamy, że nasze mecze odbędą się z udziałem publiczności. Jednak przygotowujemy się do nich inaczej - powiedział prezes PZPN w programie Cafe Futbol.

Polski Związek Piłki Nożnej w trosce o bezpieczeństwo kibiców reprezentacji planuje jednak wprowadzić dodatkowe środki ostrożności. - Chcemy sprawdzić, czy podczas kontroli na bramkach będzie można zmierzyć kibicom temperaturę. Chcemy umieścić także wiele dystrybutorów płynu do dezynfekcji rąk - ujawnił Boniek.

Oficjalna decyzja ws. Pucharu Świata w Oslo. Kibice skoków będą rozczarowaniOficjalna decyzja ws. Pucharu Świata w Oslo. Kibice skoków będą rozczarowaniCzytaj dalej

Koronawirus paraliżuje piłkarski terminarz

W związku z zagrożeniem koronawirusem przełożono już kilka meczów ligi włoskiej. Z tego samego powodu mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Atalantą Bergamo a Valencią odbędzie się przy pustych trybunach.

Koronawirus dotarł również do Polski. W sumie odnotowano już osiem przypadków zakażenia. Resort zdrowia poinformował w niedzielę o nowych zarażeniach na terenie Warszawy i Raciborza. Jak dotąd w naszym kraju nie stwierdzono śmiertelnego przypadku koronawirusa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  2. Pendolino zatrzymane w Warszawie. Jeden z pasażerów zadzwonił na numer alarmowy
  3. Okropne wieści z Elbrusu. Nie żyje 41-letni Polak, doszło do strasznego wypadku
  4. Wiemy, czy Ronaldinho uniknie więzienia. Zwrot akcji w sprawie zatrzymania legendy
  5. Kompromitacja reprezentantek Polski. Miały dostać złoto, zostały zdyskwalifikowane
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News