Zbigniew Boniek
YouTube CANAL Plus telewizja przez internet
Autor Piotr Mika - 8 Października 2020

Zbigniew Boniek nie miał pojęcia, że nagrywa go kamera. Jego zachowanie absolutnie zaskoczyło widzów (WIDEO)

Zbigniew Boniek z wysokości trybun oglądał wczorajsze spotkanie pomiędzy Polską a Finlandią. Prezes PZPN-u mógł być zadowolony z przebiegu spotkania, w którym nasi reprezentanci dominowali szczególnie w pierwszej połowie. W przerwie meczu doszło jednak do zaskakującej sytuacji z osobą prezesa w roli głównej, który nie wiedział, że jest nagrywany.

Zbigniew Boniek już podczas pierwszej połowy spotkania był często pokazywany przez realizatora meczu. Były reprezentant Polski żywo reagował na boiskowe wydarzenia, ciesząc się po kolejnych bramkach zdobywanych przez naszych zawodników. W pewnej chwili jednak kamery zarejestrowały coś, co niezwykle zaskoczyło kibiców.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Legenda piłki nożnej walczy o życie w szpitalu, świat futbolu wstrzymał oddech
  2. 67-latek próbował przejechać policjantów po próbie kontroli. Wpakował się jednak w coś innego
  3. Śmiertelna choroba Tomasza Smokowskiego. Widzowie nie mieli pojęcia, komentator właśnie się przyznał
To jej zadedykował hat-tricka Kamil Grosicki. Żona piłkarza bryluje na Instagramie, te zdjęcia rozgrzeją każdego (FOTO)To jej zadedykował hat-tricka Kamil Grosicki. Żona piłkarza bryluje na Instagramie, te zdjęcia rozgrzeją każdego (FOTO)Czytaj dalej

Zbigniew Boniek wprawił fanów w osłupienie

Prezes PZPN od początku spotkania miał dobry humor, ponieważ Polacy dominowali na boisku i szybko zdobywali kolejne bramki. Kamera nie raz pokazywała, jak Zbigniew Boniek cieszy się po bramkach zdobywanych przez Kamila Grosickiego. W przerwie realizator znów postanowił pokazać, nam byłego reprezentanta, który tym razem zrobił coś niespodziewanego.

W pewnej chwili Zbigniew Boniek, nie będąc świadomym, że jest nagrywany, zdjął maseczkę z twarzy i gołymi dłońmi przetarł nos i usta. To zachowanie niezwykle rozbawiło internatuów, choć wiele osób zwróci uwagę na sam fakt, że było to nie do końca zgodne z obowiązującymi obostrzeniami czy zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa zdrowotnego.

Jerzy Brzęczek triumfuje po zwycięstwie nad Finlandią. Selekcjoner pochwalił zwłaszcza jednego piłkarzaJerzy Brzęczek triumfuje po zwycięstwie nad Finlandią. Selekcjoner pochwalił zwłaszcza jednego piłkarzaCzytaj dalej

Kolejne mecze już niedługo

Miejmy nadzieję, że zachowanie prezesa, które tak rozbawiło kibiców, nie będzie miało większych konsekwencji zdrowotnych dla niego i reszty polskiej kadry. Nasi zawodnicy już za trzy dni zmierzą się bowiem z Włochami w kolejnym meczu Ligi Narodów. Później zaś, 14 października czeka nas ostatnie spotkanie tego zgrupowania - mecz przeciwko Bośni i Hercegowinie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. Najdziwniejsza misja kosmiczna w historii ludzkości? Wystrzelone w kosmos auto dotarło w niezwykłe miejsce
  3. Wielkie wzmocnienie rywali grupowych Lecha. Były gwiazdor Arsenalu blisko legendarnego klubu
  4. Znamy skład reprezentacji Polski na mecz z Finlandią. Wielkie niespodzianki Jerzego Brzęczka
  5. Robert Lewandowski ma dość, natychmiast idzie do sądu. W tle gigantyczna afera i potężne pieniądze
  6. Pamiętacie „Matki, żony i kochanki”? Poruszające słowa Anny Romantowskiej, serialowej Wiktorii, o byłym mężu

SURÓWKA Z OGÓRKÓW, KTÓRA STRĄCI Z PODIUM MIZERIĘ<

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News