Zbigniew Boniek
Youtube
Autor Bartosz Goluch - 13 Lutego 2020

Zbigniew Boniek wskazał swojego następcę. Działacz niebawem ogłosi start

Zbigniew Boniek niebawem zakończy drugą kadencję jako prezes PZPN, co oznacza, że stery związku niebawem będzie musiał przejąć ktoś inny. Polsat Sport podaje, kogo "Zibi" wskaże jako swojego następcę.

Zbigniew Boniek pozostaje na stanowisku prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej nieprzerwanie od października 2012 roku. Po dwóch kadencjach będzie jednak musiał ustąpić z urzędu.

Skoki narciarskie o nietypowej porze. Organizatorzy konkursu w Kulm zaszaleli z terminarzemSkoki narciarskie o nietypowej porze. Organizatorzy konkursu w Kulm zaszaleli z terminarzemCzytaj dalej

Zbigniew Boniek udzieli poparcia współpracownikowi

- Nie będę już kandydował na trzecią kadencję prezesa PZPN. Nie zamierzam też sterować kimś z tylnego siedzenia zapewnił w październiku ubiegłego roku "Zibi". Polsat Sport podaje jednak, że prezes PZPN poprze jednegoz kandydatów.

Wybrańcem Bońka rzekomo okazał się Marek Koźmiński, obecny wiceprezes ds. szkoleniowych. Pierwotnie planowano w wyborczym wyścigu "wystawić" sekretarza generalnego PZPN Macieja Sawickiego, ale wedle doniesień medialnych ta koncepcja jest już nieaktualna.

Dawid Kubacki otrzymał prestiżową nagrodę. Znalazł się w gronie gwiazd sportuDawid Kubacki otrzymał prestiżową nagrodę. Znalazł się w gronie gwiazd sportuCzytaj dalej

Czarny koń z Podlasia pokrzyżuje plany Bońka?

Dużo mówi się także o starcie prezesa Jagiellonii Białystok Cezarego Kuleszy. Działacz cieszy się sporym poparciem wśród prezesów klubów Ekstraklasy, którzy biorą udział w głosowaniu wyłaniającym prezesa związku.

Jesienią ubiegłego roku media spekulowały również o ewentualnym starcie... prezesa TVP Jacka Kurskiego. Tak egzotyczna kandydatura chyba nie miałaby jednak zbyt wielkich szans, więc prawdopodobnie ostateczna batalia rozegra się między "kandydatem Bońka" a Cezarym Kuleszą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje słynny bokser. Był autorem najszybszego nokautu w historii
  2. Oficjalnie: Robert Kubica wraca na tor! Wiemy, gdzie będzie występował
  3. Zwycięski gol Polaka w pucharze Grecji. Co na to Jerzy Brzęczek? (WIDEO)
  4. Noriaki Kasai ma problemy. Już nie zobaczymy go na skoczni?
  5. Jerzy Brzęczek nie będzie miał wyboru. Jakub Błaszczykowski coraz bliżej kadry na Euro
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News