Zbigniew Boniek
TVP Sport
Autor Piotr Bernaciak - 13 Maja 2020

Zbigniew Boniek wywołał burzę w mediach społecznościowych. Kibice wściekli po słowach prezesa PZPN

Zbigniew Boniek postanowił ogłosić swoją najnowszą decyzję w mediach społecznościowych, powodując tym samym gigantyczną burzę. Kibice nie zgadzają się na to, co proponuje prezes PZPN. Jego najnowsze rozwiązanie mogłoby doprowadzić do gigantycznych skandali.

Zbigniew Boniek niewątpliwie należy do najbardziej medialnych pracowników PZPN nie tylko ze względu na pełnioną przez siebie funkcję. Przede wszystkim jednak były gwiazdor Romy i Juventusu nie wstydzi się zajmować stanowisk, które mogą być uznawane za wyjątkowo kontrowersyjne. I tym razem słowa jednego z najważniejszych polskich włodarzy wywołały ogromne zamieszanie.

Dowiedzieliśmy się, że Zbigniew Boniek postanowił opowiedzieć o tym, jak wyglądać będzie praca sędziów w najbliższych kilku, a być może nawet kilkunastu kolejkach Ekstraklasy. Kibice nie zgadzają się z rozwiązaniem zaproponowanym przez prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Polskie media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje kultowy gwiazdor, miał dopiero 28 lat, zatrważające informacjePolskie media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje kultowy gwiazdor, miał dopiero 28 lat, zatrważające informacjeCzytaj dalej

Zbigniew Boniek wywołał burzę w internecie

Naturalnym rozwiązaniem podczas danego spotkania Ekstraklasy jest wyznaczenie na sędziego prowadzącego arbitra, który nie jest związany pochodzeniem z żadną z drużyn. Przykładowo meczów Wisły Kraków nie sędziował Tomasz Musiał z Krakowa, by nie doszukiwano się w jego decyzjach stronniczości. Zbigniew Boniek zamierza jednak skończyć takie postępowanie.

- Mamy czasy pandemii, dlatego trzeba unikać podróży, o ile to nie jest konieczne. Dlatego nie wykluczam, że po restarcie mecz z udziałem drużyny z Krakowa poprowadzi sędzia z tego miasta. To samo będzie dotyczyło drużyn z Warszawy, Gdańska czy innych - powiedział Zbigniew Boniek w rozmowie z Interią.

Agnieszka Radwańska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Jest naprawdę duży, poród coraz bliżej (FOTO)Agnieszka Radwańska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Jest naprawdę duży, poród coraz bliżej (FOTO)Czytaj dalej

Zbigniew Boniek chce doprowadzić do sporych zmian

Sternik PZPN twierdzi, że polscy sędziowie są profesjonalistami, lecz kibice nie zgadzają się z jego słowami. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo dyskusji na ten temat, wielu kibiców mówi bowiem, że skoro piłkarze podróżują, to podobnie powinno być z sędziami. Póki co jednak ostateczna decyzja należy do Zbigniewa Przesmyckiego, szefa polskich sędziów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z samego rana Ministerstwo Zdrowia zaapelowało do Polaków. Bardzo ważne słowa
  2. Złodzieje ukradli samochód ratownikowi LPR. W środku był sprzęt, bez którego nie może latać
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Ile zarabia się w Rossmannie? Najpopularniejsza w Polsce drogeria wręcza nie tylko gotówkę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News