Zbigniew Boniek
YouTube Łączy nas piłka
Autor Piotr Mika - 19 Września 2020

Zbigniew Boniek zabrał głos w sprawie Milika. "Odchodzi jako zwycięzca"

Zbigniew Boniek udzielił obszernego wywiadu "Przeglądowi Sportowemu", w którym odniósł się m.in. do transferu polskiego napastnika. Zbigniew Boniek jest bardzo mocno związany z Włochami i tamtejszym futbolem, a w swojej karierze grał w dwóch zespołach, które interesowały się Milikiem w tym oknie transferowym - Juventusie i Romie.

Zbigniew Boniek w ostatnim czasie ma sporo na głowie. Po meczach polskiej kadry wiele osób atakuje go za wybór Jerzego Brzęczka na selekcjonera kadry, a ostatnio do siedziby PZPN-u, którego prezesem jest Boniek, weszli agenci CBA. Były reprezentant Polski wciąż pozostaje również w konflikcie z Piotrem Nisztorem, który zarzuca mu wiele nadużyć i nieprawidłowości w kierowaniu polską piłką.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy wyszło na jaw, kto jest dziadkiem Adama Małysza, złapaliśmy się za głowy. Chodzi o prawdziwą legendę
  2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  3. Media są zgodne, gwiazda TVN bierze ślub ze znanym polskim dziennikarzem sportowym. Niewiele osób wiedziało, że są razem
Z ostatniej chwili: Puchar Świata w Wiśle może zostać przełożony. Wszystko przez decyzję rządu FinlandiiZ ostatniej chwili: Puchar Świata w Wiśle może zostać przełożony. Wszystko przez decyzję rządu FinlandiiCzytaj dalej

Zbigniew Boniek chwali wybór Arkadiusza Milika

Prezes PZPN-u znalazł jednak czas na to, aby odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących nowego sezonu Serie A, który rozpoczyna się się w sobotę 19 września. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Zbigniew Boniek odpowiedział na wiele pytań związanych z włoską piłką, w tym na temat transferu Arkadiusza Milika.

Choć sprawa transferu wciąż się przeciąga, to najprawdopodobniej 26-letni napastnik trafi do AS Romy. Prezes PZPN lata temu właśnie w Romie święcił wiele sukcesów.

- Zawsze mnie cieszy, kiedy nasi zawodnicy mogą pokazywać umiejętności w dobrych drużynach. Jeżeli dojdzie do transferu, to Roma jest klubem z wielką marką, nowymi właścicielami i ambitnymi planami. Dla Arka to wielkie wyróżnienie. Poza tym – być, grać i żyć w Rzymie? Nic piękniejszego nie może się człowiekowi przydarzyć. - powiedział Zbigniew Boniek.

Wielki Bartosz Zmarzlik znów triumfuje. Polak jedzie po mistrzostwo świataWielki Bartosz Zmarzlik znów triumfuje. Polak jedzie po mistrzostwo świataCzytaj dalej

Zaskakujące słowa o odejściu z Napoli

Prezes PZPN-u skomentował również sam fakt i okoliczności odejścia Milika z Napoli. Zbigniew Boniek nie zgadza się z twierdzeniem, że Polak odchodzi z Neapolu jako piłkarz niespełniony - Nie, absolutnie nie. Odchodzi jako piłkarz, który pozbierał się po dwóch kontuzjach, znakomicie prezentował się na boisku, strzelił dużo ważnych goli. - przekonuje były reprezentant Polski.

- Podniósł się po dwóch ciężkich nokautach. Wyrobił sobie wielkie nazwisko. Odchodzi jako zwycięzca i człowiek, którego chciało wiele klubów, ale nie każdego było na niego stać. - dodaje Zbigniew Boniek.

Źródło: Przegląd Sportowy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nadchodzą kolejne zmiany w segregacji śmieci. System może się zmienić nie do poznania
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Zbigniew Boniek nagle wydał pilne oświadczenie. W końcu przerwał milczenie, padły mocne słowa
  4. Waldemar Fornalik odsunięty od drużyny przed meczem el. LE. Trener Piasta Gliwice chory na COVID-19
  5. Ogromny skandal w sporcie. Podawał podopiecznym doping na stacjach benzynowych i w fast foodach
  6. Pamiętacie Mareczka z "Czterdziestolatka"? Nie do wiary, czym się teraz zajmuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News